|    DOMOV   |    VIZITKA   |    KONTAKTNA STRAN   |    PRIJAVA
Šolska prodajalna

Cenik izdelkov/produktov Centra GRM NM

ERASMUS

Z roko v roki do kakovostne preh.

Program razvoja podeželja

Projekt Spektroskopija

Učni vrt Učakovci - PRESLICA

KONTAKTNE INFORMACIJE

GRM Novo mesto - 
Center biotehnike in turizma
Sevno 13
8000 Novo mesto
Slovenija
tel: 07 393 47 00 
fax: 07 393 47 10 
s-sksgrm.nm@guest.arnes.si


 

Vremenski podatki (Sevno)

Nahajate se tukaj

Zbiralnik virov

    SUBVENCIONIRANE VOZOVNICE – NOVI OBRAZEC

    Spoštovani starši in dijaki.
     
    Obveščamo vas, da je bil dne 21. 07. 2014 v Uradnem listu RS, št. 55/14 objavljen Pravilnik o spremembah in dopolnitvah Pravilnika o izvajanju subvencioniranih prevozov.
    Le ta vsebuje manjše spremembe, in sicer:
    - Vlogo za izdajo subvencionirane vozovnice (NOVA), ki vsebuje tudi podatke zakonitega zastopnika.
    - Potrdilo o opravljanju praktičnega izobraževanja (NOVA PRILOGA)
     
    Glede na navedene spremembe vas obveščamo, da lahko sami izpolnite nov obrazec  (podatke prepišite s starega obrazca, dodate podatke o zakonitem zastopniku) ter priložite potrdilo o vpisu, s katerim izkazujete status dijaka.
     
    Iz datuma objave v Uradnem listu je razvidno, da so spremembe nastale po tem, ko smo v šoli že natisnili in dijakom oddali izpolnjene obrazce.
     
    S spoštovanjem.

    Vida Hlebec, ravnateljica Kmetijske šole Grm in biotehniške gimnazije Potrdilo- praktično izobraževanje.pdf Vloga - prevozi.pdfPredstavitveni spoti: 

    POKLICNA MATURA 2014 - JESENSKI ROK RAZPORED USTNIH IZPITOV

    Program:  KMETIJSKO-PODJETNIŠKI TEHNIK
     
     
    Predmet:  SLOVENŠČINA
    Datum:  02. 09. 2014
    Prostor:  AN1
    Komisija: Tatjana Mavsar – izpraševalka, Jožica Cerovšek – predsednica, Gabrijela Šturm – članica
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 13.45 Simon Imperl
    Gašper Klemenčič
    Janez Lopatec

     
    Predmet:  KMETIJSTVO
    Datum:  03. 09. 2014
    Prostor:  MA2
    Komisija: Darja Francekovič – izpraševalka,  Marko Hrastelj – predsednik,  Mateja Prus – članica
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 13.45 Lara Strahan 14.00 Simon Imperl
    Gašper Klemenčič
    Janez Lopatec

     
    Predmet:  MATEMATIKA
    Datum:  28. 08. 2014
    Prostor:  MA1
    Komisija: Mojca Vrečer – izpraševalka, Nataša Sovič Kirm – predsednica, Katja Bahorič – članica
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 7.30 Matej Bartelj
    Gašper Klemenčič
    Janez Lopatec 8.30 Martina Slobodnik

     
    Predmet:  IZDELEK OZIROMA STORITEV IN ZAGOVOR
    Datum:  27. 08. 2014
    Prostor:  MA1
     
    Komisija:  Matej Zobec – izpraševalec, Andreja Bartolj Bele – predsednica, Marko Hrastelj – član
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 12.00 Lara Strahan

     
    Komisija:  Marko Hrastelj – izpraševalec, Andreja Bartolj Bele – predsednica, Matej Zobec – član
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 12.20 Janez Lopatec

     
    Komisija:  Jože Luštek – izpraševalec, Marko Hrastelj – predsednik, Andreja Bartolj Bele – članica
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 13.00 Gašper Klemenčič

     
     
    Program:  NARAVOVARSTVENI TEHNIK
     
    Predmet:  SLOVENŠČINA
    Datum:  02. 09. 2014
    Prostor:  MA1
    Komisija: Neva Vrčko – izpraševalka, Iztok Adamčič – predsednik, Zdravka Križman –  članica
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 13.45 Martin Kompara
    Tina Potež

     
    Predmet:  NARAVOVARSTVO
    Datum:  03. 09. 2014
    Prostor:  AN1
    Komisija:  Mateja Okleščen – izpraševalka, Helena Fortuna – predsednica,  Anton Goršin – član
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 13.45 Martin Kompara
    Andreja Plevanč
    Tina Potež

     
    Predmet:  ANGLEŠČINA
    Datum:  28. 08. 2014
    Prostor:  MA2
    Komisija: Zvijezdana Cujnik – izpraševalka, Jožica Medle – predsednica, Alenka Divjak – članica
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 7.00 Bojan Jovanović
    Martin Kompara

     
    Predmet:  MATEMATIKA
    Datum:  28. 08. 2014
    Prostor:  ZGO
    Komisija: Peter Seničar – izpraševalec, Iztok Adamčič – predsednik, Vesna Starc – članica
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 7.30 Tjaša Jazbec
    Karmen Jelen
    Anita Kofalt 8.30 Tina Kramar
    Andreja Plevanč
    Tina Potež

     
     
     
    Predmet:  IZDELEK OZIROMA STORITEV IN ZAGOVOR
    Datum:  27. 08. 2014
    Prostor:  MA2
    Komisija: Martina Kralj – izpraševalka, Mojca Vrečer – predsednica, Darja Francekovič – članica
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 7.00 Martin Kompara

     
     
    Program:  HORTIKULTURNI TEHNIK   PTI
     
    Predmet:  SLOVENŠČINA
    Datum:  02. 09. 2014
    Prostor:  AN1
    Komisija: Tatjana Mavsar – izpraševalka, Jožica Cerovšek – predsednica, Gabrijela Šturm – članica
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 14.45 Jolanda Klemenčič

     
    Predmet:  HORTIKULTURA
    Datum:  03. 09. 2014
    Prostor:  MA1
    Komisija: Boštjan Punčuh – izpraševalec, Luka Novak – predsednik,  Damjana Hosta – članica
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 13.45 Jolanda Klemenčič

     
    Predmet:  MATEMATIKA
    Datum:  28. 08. 2014
    Prostor:  MA1
    Komisija: Mojca Vrečer – izpraševalka, Nataša Sovič Kirm – predsednica, Katja Bahorič – članica
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 8.30 Renata Kocjan 8.45 Jolanda Klemenčič

     
    Predmet:  IZDELEK OZIROMA STORITEV IN ZAGOVOR
    Datum:  27. 08. 2014
    Prostor:  MA1
    Komisija:  Andreja Bartolj Bele – izpraševalka, Marko Hrastelj – predsednik, Matej Zobec – član
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 12.40 Jolanda Klemenčič

     

    Tags: poklicna matura

    podelitevzi

    SREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM 1 - Pon, 08/25/2014 - 14:40

    PODELITEV SPRIČEVAL JESENSKEGA ROKA ZAKLJUČNEGA IZPITA

    Podelitev spričeval za zaključni izpit bo v ponedeljek, 1. 9. 2014, ob 13.30 v učilnici 003.

     

    Urška Mehle,

    tajnica šolske komisije za zaključni izpit

    Razpored ustnih izpitov za splošno maturo (Jesenski rok 2014)

    PREDMET: MATEMATIKA
     
    KOMISIJA: Peter Seničar – izpraševalec, Vojka Zupančič – predsednica,
    Urška Mihelič – članica
    DATUM: 1. 9. 2014

    PROSTOR: SL1
     

    Čas Priimek in ime 12.30–13.30 Urek Galeša Živa   Jeler Senta   Doberdrug Nina 13.30–14.30 Hrlec Ana   Koprivc Lea   Nahtigal Tjaša 14.30-15.30 Šuštaršič Nina   Žohar Sara   Gal Simon Jože 15.30-16.30 Grabnar Veronika   Planinc Saša   Šimic Tjaša

     
     
     
    PREDMET: ANGLEŠČINA
     
    KOMISIJA: Rebeka Pirnar – izpraševalka, Andrej Zoran– predsednik,
    Zvijezdana Cujnik - članica
    DATUM: 2. 9. 2014
     

    PROSTOR: SL1
     
     

    Čas Priimek in ime 13.45–15.15 Gal Simon Jože   Grabnar Veronika   Planinc Saša   Šimic Tjaša

     
    PREDMET: ANGLEŠČINA
     
    KOMISIJA: Sonja Golob – izpraševalka, Renata Kus Pisek – predsednica,
    Alenka Divjak - članica
    DATUM: 2. 9. 2014

    PROSTOR: SL2
     

    Čas Priimek in ime 13.45–15.15 Jakljevič Katja   Koprivc Lea   Nahtigal Tjaša   Šuštaršič Nina

     
     
    PREDMET: SLOVENŠČINA
     
    KOMISIJA: Tatjana Mavsar – izpraševalka, Iztok Adamčič – predsednik,
    Zdravka Križman - članica
    DATUM: 3. 9. 2014

    PROSTOR: SL2
     
     

    Čas Priimek in ime 13.45–14.45 Nahtigal Tjaša   Šuštaršič Nina

     
     
     
    PREDMET: SLOVENŠČINA
     
    KOMISIJA: Gregor Kastelic – izpraševalec, Alenka Prem – predsednica,
    Gabrijela Šturm - članica
    DATUM: 3. 9. 2014
     

    PROSTOR: SL1
     

    Čas Priimek in ime 13.45–15.15 Gal Simon Jože   Grabnar Veronika   Planinc Saša   Šimic Tjaša

     
     
     

    ZAKLJUČNI IZPIT 2013/2014 – SPOMLADANSKI IZPITNI ROK RAZPORED USTNIH IZPITOV

    Predmet: IZDELEK OZ. STORITEV IN ZAGOVOR
    Datum: 26. 8. 2014
    Prostor: MA1
    Komisija: Boštjan Punčuh – izpraševalec, Stanka Hude – predsednica, Anton Pezdirc – član
    Čas: 7:00
     

    priimek ime Sinjur Andrej

     
    Predmet: SLOVENŠČINA
    Datum: 27. 8. 2014 
    Komisija: Tatjana Mavsar - izpraševalka, Zdravka Križman – predsednica, Mateja Okleščen – članica
    Prostor: MA1
     

    priimek ime Novak Miha

     
     
    ZAKLJUČNI IZPIT 2013/2014 – JESENSKI IZPITNI ROK
    RAZPORED USTNIH IZPITOV
     
    Predmet: IZDELEK OZ. STORITEV IN ZAGOVOR
    Datum: 26. 8. 2014
    Prostor: MA1
    Komisija: Marica Drmaž – izpraševalka, Stanka Hude – predsednica, Boštjan Punčuh – član
    ČAS: 7:00
     

    priimek ime Logar Mihaela Cunk Saša Drmaž Mateja Lamovšek Valentina

     
     
    Predmet: SLOVENŠČINA
    Datum: 27. 8. 2014 
    Komisija: Zdravka Križman - izpraševalka, Tatjana Mavsar – predsednica, Mateja Okleščen – članica
    ČAS: 7:00
    Prostor: MA1
     

    priimek ime Logar Mihaela Lamovšek Valentina

    zacetek

    SREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM 1 - Pet, 08/22/2014 - 12:34

    Obvestilo o prvem šolskem dnevu

     

    Spoštovani!

    Obveščamo vas, da se bo pouk na Srednji šoli za gostinstvo in turizem začel v ponedeljek, 1. septembra 2014, ob 7.50 uri.

    Dijaki prvih letnikov se zberete pred šolo (Ulica talcev 3, 8000 Novo mesto), ostali dijaki pa po razporedu v matični učilnici.

    Prijetne in dogodivščin poln preostanek počitnic vam želimo in vas lepo pozdravljamo.

     

    Anita Beguš,                                                             Jože Avsec,

    šolska svetovalna delavka                                          ravnatelj

    SPLOŠNA MATURA - SEZNAM DATUMOV PISNIH IZPITOV ZA JESENSKI IZPITNI ROK 2014

    SEZNAM DATUMOV PISNIH IZPITOV ZA JESENSKI IZPITNI ROK 2014
     
    -      SLOVENŠČINA (25. 8. 2014)
    -      MATEMATIKA (26. 8. 2014)
    -      KEMIJA (27. 8. 2014)
    -      BIOLOGIJA (28. 8. 2014)
    -      BIOTEHNOLOGIJA (28. 8. 2014)
    -      ZGODOVINA (29. 8. 2014)
    -      ANGLEŠČINA (30. 8. 2014)

    Vsi pisni izpiti se začnejo ob 9. uri. Razporedi ustnih izpitov bodo objavljeni naknadno. (Predvideni so od 25. 8. do vključno 3. 9. 2014.)
      
    Tajnik ŠMK: Gregor Kastelic, prof.

    Sprejem dijakov v dijaški dom v začetku šolskega leta 2014/2015

    Dijaški in študentski dom - Sre, 08/20/2014 - 10:52

    SPREJEM DIJAKOV NOVINCEV
     Obveščamo vas, da bo sprejem dijakov v dijaški dom potekal v nedeljo, 31. avgusta 2014.  
     Za dijake novince bo vselitev potekala od 17. -  18. ure. Ob 18. uri bo za dijake novince in njihove starše obvezen uvodni sestanek. Po koncu uvodnega sestanka pa bo 1. roditeljski sestanek.
     
     
    V dijaškem domu dijakom nudimo posteljnino in odejo, vsak dijak pa mora s seboj imeti pribor za osebno higieno, zdravstveno kartico, brisače in sobne copate.
     

    PRVI ŠOLSKI DAN

    - SPREJEM ZA DIJAKE PRVIH LETNIKOV:
     
    Sprejem bo ob 8. uri v veliki predavalnici v prizidku šole, nato pa boste skupaj z razredniki odšli po razredih, kjer boste skupaj preživeli prijetno uvodno dopoldne do 12. ure. Od drugega šolskega dne dalje pa bo začetek pouka ob 7. 30.

    - PRIČETEK POUKA ZA DIJAKE VIŠJIH LETNIKOV:
    Prvi šolski dan začnejo dijaki s poukom ob 7.30 uri. Prva in druga šolska ura je razredna ura; tretjo, četrto in peto šolsko uro pa bo potekal pouk po urniku.    
     

    Ravnateljica: Vida Hlebec, prof.

    Obvestilo - spričevala

    Dijakinje in dijake, ki ste v času poletnih počitnic opravljali ali ste opravili praktično usposabljanje z delom (PUD) ter oddali poročila in evidenčne kartone, obveščamo, da boste lahko spričevala in potrdila o vpisu prejeli od ponedeljka, 25. 8. 2014, dalje.
     
    Ravnateljica: Vida Hlebec, prof.

    KUHANJE GOLAŽA - KMEČKE IGRE

    Višja šola - Pet, 07/11/2014 - 07:53

    KMEČKE IGRE – ZBURE, 05. 07. 2014
     
    V soboto, 5. julija 2014, so v Zburah potekale že 28. tradicionalne Državne kmečke igre ZSPM. Dogodek je potekal pod vodstvom DPM Zbure v sodelovanju s KGZS in KGZ Novo mesto. V košnji, grabljenju in drugih igrah so se pomerila društva podeželske mladine, ki so si sodelovanje prislužila na regijskih igrah.
    S strani organizatorja je bila naša šola povabljena, da organizira kuhanje golaža. Dogodka smo se udeležili štirje študenti programa gostinstvo in turizem: Aleš Kastelic, Igor Kašič, Sabina Kos in Irena Šuštar. Klasičen goveji golaž smo začinili z nekaj izvirnimi sestavinami, npr. suhimi slivami, brusnicami in temno čokolado. Manjkal ni niti naš bajnofški cviček, ki nam ga je, skupaj z vsemi ostalimi sestavinami, priskrbela šola. Ko je bil golaž kuhan, smo z njim podprli lačne tekmovalce, ki so se v popoldanskih urah merili v različnih disciplinah kmečkih opravil.
    Organizatorji so nas po končanem delu nagradili s priznanjem in medaljo, ki smo jo prejeli iz rok evropskega poslanca, g. Lojzeta Peterleta.
     
    Zapisala:
    Sabina Kos, študentka 2. letnika smer gostinstvo in turizem
     

    Dijaki programa kmetijsko-podjetniški tehnik na poklicni maturi dosegli 100 % uspeh

    7. julija 2014 je v veliki predavalnici Grma Novo mesto – centra biotehnike in turizma potekala svečana podelitev spričeval poklicne mature za dijake Kmetijske šole Grm in biotehniške gimnazije. Letošnja generacija je bila tako uspešna kot lanska, posebej uspešni pa so bili dijaki programa kmetijsko-podjetniški tehnik, ki so vsi zaključili letnik in tudi opravili poklicno maturo. Skoraj vsi dijaki programa kmetijsko-podjetniški tehnik so zraven maturitetnih spričeval prejeli tudi certifikat »Zaupanja vreden«, nekateri izmed njih tudi za dve področji.
    Letošnja podelitev je bila posebej svečana, saj je maturante in ostale prisotne poleg ravnateljice Kmetijske šole Grm in biotehniške gimnazije Vide Hlebec nagovoril predsednik Državnega sveta Republike Slovenije, g. Mitja Bervar.
    Med 46 uspešnimi dijaki letošnje generacije so trije, ki so dosegli 20 in več točk. Dijaka programa naravovarstveni tehnik, Kristjan Pasar in Gašper Gole, sta dosegla 20 oz. 21 točk. Dijakinja programa kmetijsko-podjetniški tehnik, Janja Kožar, je letošnja zlata maturantka, ki je dosegla 22 točk, in poleg maturitetnega spričevala prejela tudi dva certifikata »Zaupanja vreden«. Janja je bila vsa leta izobraževanja na naši šoli zelo uspešna dijakinja; sodelovala  je tudi na mnogih tekmovanjih – tako na strokovnem kot tudi na športnem področju.
    Iskrene čestitke vsem maturantom za dosežen uspeh na poklicni maturi.
                  
     

    Predstavitveni spoti: 

    pop_jesenski

    SREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM 1 - Sre, 07/09/2014 - 08:42

    POPRAVNI in DOPOLNILNI IZPITI ( jesenski rok )

     

    Popravni in dopolnilni izpiti  bodo potekali od  ponedeljka, 18. 8. 2014 do četrtka, 21. 8. 2014.  Prostor izpita in komisije bodo objavljene  na oglasni deski šole. Kandidati se morajo prijaviti najpozneje do petka, 15. 8. 2014.

     

    Izpiti bodo potekali po naslednjem razporedu: RAZPORED

    pop_jesenski

    SREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM 1 - Sre, 07/09/2014 - 08:42

    POPRAVNI in DOPOLNILNI IZPITI ( jesenski rok )

     

    Popravni in dopolnilni izpiti  bodo potekali od  ponedeljka, 18. 8. 2014 do četrtka, 21. 8. 2014.  Prostor izpita in komisije bodo objavljene  na oglasni deski šole. Kandidati se morajo prijaviti najpozneje do petka, 15. 8. 2014.

     

    Izpiti bodo potekali po naslednjem razporedu: RAZPORED

    RAZPORED POPRAVNIH, PREDMETNIH IN DOPOLNILNIH IZPITOV (jesenski rok 2014)

    Ponedeljek,  18. 8. 2014, 7.30
    Prostor: MA1
    Predmet: BIOTEHNOLOGIJA
    Izpitna komisija: I. Kurajić, J. Goršin Fabjan, P. Seničar
     
    Ponedeljek,  18. 8. 2014, 7.30
    Prostor:  MA2
    Modul:  KMETIJSKA PRIDELAVA IN REJA S KMETIJSKO MEHANIZACIJO (2. ce)
    Izpitna komisija:  A. Goršin, P. Kuhar, D. Hosta
     
    Ponedeljek,  18. 8. 2014, 7.30
    Prostor:  MA2
    Modul:  UPRAVLJANJE KMETIJSKE MEHANIZACIJE
    Izpitna komisija:  P. Kuhar, A. Goršin, D. Hosta
     
    Ponedeljek,  18. 8. 2014, 8.30
    Prostor:  MA2
    Modul:  OSNOVE RASTLINSKE PRIDELAVE  Z VARSTVOM RASTLIN (1. f)
    Izpitna komisija:  D. Hosta, P. Kuhar, A. Goršin
     
    Ponedeljek,  18. 8. 2014, 7.30
    Prostor:  AN1
    Modul:  NAPRAVA TRAJNEGA NASADA
    Izpitna komisija:  M. Prus, M. Hrastelj, B. Punčuh
     
    Ponedeljek,  18. 8. 2014, 8.00
    Prostor:  AN1
    Modul:  TRAJNOSTNI RAZVOJ
    Izpitna komisija:  M. Hrastelj, B. Punčuh, N. Prešeren
     
    Ponedeljek,  18. 8. 2014, 8.00
    Prostor:  AN1
    Modul:  VAROVANJE OKOLJA Z OSNOVAMI TRAJNOSTNEGA RAZVOJA
    Izpitna komisija: B. Punčuh, M. Hrastelj, N. Prešeren
     
    Ponedeljek,  18. 8. 2014, 8.30
    Prostor:  AN1
    Modul:  PRIDELAVA OKRASNIH RASTLIN
    Izpitna komisija:  N. Prešeren, B. Punčuh, M. Hrastelj
     
    Ponedeljek,  18. 8. 2014, 7.30
    Prostor:  telovadnica
    Predmet:  ŠPORTNA VZGOJA
    Izpitna komisija: D. Škerl, I. Adamčič, Š. Debeljak

    Ponedeljek,  18. 8. 2014, 7.30
    Prostor:  telovadnica
    Predmet:  INTERESNE DEJAVNOSTI
    Izpitna komisija: D. Škerl, Z. Križman, Š. Debeljak
     
    Torek,  19. 8. 2014, 7.30
    Prostor:  I1V
    Predmet:  MATEMATIKA – pisno – tehniška gimnazija in PTI
    Nadzorni učitelj:  V. Starc
     
    Torek,  19. 8. 2014, 7.30
    Prostor:  IR2
    Predmet:  MATEMATIKA – pisno – strokovna šola
    Nadzorni učitelj:  K. Bahorič
     
    Torek,  19. 8. 2014, 12.00
    Prostor:  MA1
    Predmet:  MATEMATIKA – ustno – 2. eh, 3. cdg, 4. e
    Izpitna komisija:  M. Vrečer, K. Bahorič, I. Kočevar
     
    Torek,  19. 8. 2014, 12.00
    Prostor:  MA2
    Predmet:  MATEMATIKA – ustno – 2. b, 3. b, 4. b, 1. fgj
    Izpitna komisija:  U. Mihelič, P. Seničar, D. Škerl
     
    Torek,  19. 8. 2014, 7.30
    Prostor:  ZGO
    Predmet:  ZGODOVINA
    Izpitna komisija:  M. Turk, R. Kus Pisek, I. Adamčič
     
    Torek,  19. 8. 2014, 8.00
    Prostor:  ZGO
    Modul:  RAZSEK MESA
    Izpitna komisija:  S. Hude, M. Cesar, R. Kus Pisek
     
    Sreda,  20. 8. 2014, 7.30
    Prostor:  MA1
    Predmet:  MATEMATIKA – ustno – 2. cd, 5. ab
    Izpitna komisija:  M. Vrečer, K. Bahorič, I. Adamčič
     
    Sreda,  20. 8. 2014, 7.30
    Prostor: MA1
    Predmet: KEMIJA
    Izpitna komisija: V. Zupančič, M. Okleščen, I. Kočevar 
     
    Sreda,  20. 8. 2014, 7.30
    Prostor:  SL1
    Predmet:  SLOVENŠČINA – pisno
    Nadzorni učitelj:  N. Vrčko
     
    Sreda,  20. 8. 2014, 10.00
    Prostor:  SL1
    Predmet:  SLOVENŠČINA – ustno
    Izpitna komisija:  T. Mavsar, N. Vrčko, D. Škerl
     
    Sreda,  20. 8. 2014, 7.30
    Prostor:  MA1
    Modul:  PRIPRAVA ŽIVIL RASTLINSKEGA IZVORA 
    Izpitna komisija:  H. Košmerlj, H. Fortuna, D. Škerl
     
    Sreda,  20. 8. 2014, 7.30
    Prostor:  MA1
    Modul:  POMOČ PRI PRIPRAVI OBROKOV 
    Izpitna komisija:  H. Fortuna, H. Košmerlj, D. Škerl
     
    Sreda,  20. 8. 2014, 7.30
    Prostor:  ZGO
    Modul:  KMETIJSKA PRIDELAVA IN REJA S KMETIJSKO MEHANIZACIJO (1. df)
    Izpitna komisija:  P. Kuhar, B. Turk, A. Zoran
     
    Sreda,  20. 8. 2014, 9.00
    Prostor:  SJV
    Modul:  REJA ŽIVALI
    Izpitna komisija:  U. Trobec (nadomestni član D. Francekovič), B. Turk, A. Zoran
     
    Četrtek,  21. 8. 2014, 7.30
    Prostor:  AN1
    Predmet:  ANGLEŠČINA – pisno
    Nadzorni učitelj: A. Divjak
     
    Četrtek,  21. 8. 2014, 7.30
    Prostor:  AN1
    Predmet:  ANGLEŠČINA – ustno
    Izpitna komisija:  S. Golob, R. Pirnar, A. Divjak
     
    Četrtek,  21. 8. 2014, 7.30
    Prostor:  MA1
    Predmet:  LABORATORIJSKE VAJE
    Izpitna komisija: V. Zupančič, I. Kurajić, P. Seničar
     
    Četrtek,  21. 8. 2014, 7.30
    Prostor: SJV
    Modul: VARSTVO NARAVNIH VREDNOT
    Izpitna komisija: M. Kos, H. Fortuna, S. Hude
     
    Četrtek,  21. 8. 2014, 8.00
    Prostor:  SJV
    Modul:  OSNOVE BIOTEHNOLOGIJE S PREHRANO
    Izpitna komisija: S. Hude, H. Fortuna, I. Kočevar
     
    Četrtek,  21. 8. 2014, 8.30
    Prostor:  ZGO
    Predmet:  DRUŽBOSLOVJE
    Izpitna komisija:  R. Kus Pisek, A Strojin, I. Kočevar
     
    Petek,  22. 8. 2014, 7.30
    Prostor:  SJV
    Modul:  PRIDELAVA KRME
    Izpitna komisija:  U. Trobec, B. Turk, A. Zoran
     
    Petek,  22. 8. 2014, 7.30
    Prostor:  MA1
    Modul:  VODENJE V NARAVI
    Izpitna komisija: S. Nemanič, D. Francekovič, M. Prus
     
    Petek,  22. 8. 2014, 7.30
    Prostor:  MA1
    Modul:  PODJETNIŠTVO IN TRŽENJE
    Izpitna komisija: M. Prus, D. Francekovič, I. Kočevar
     
    Petek,  22. 8. 2014, 8.00
    Prostor:  MA1
    Modul:  VODENJE DEL NA KMETIJSKEM GOSPODARSTVU
    Izpitna komisija: D. Francekovič, M. Prus, S. Nemanič
     
    Petek,  22. 8. 2014, 7.30
    Prostor:  STR
    Predmet:  FIZIKA – pisno
    Nadzorni učitelj:  L. Novak
     
    Petek,  22. 8. 2014, 9.30
    Prostor:  STR
    Predmet:  FIZIKA – ustno
    Izpitna komisija:  L. Novak, K. Bahorič, D. Škerl
     
    Dijaki, ki nimajo opravljenega praktičnega usposabljanje z delom (PUD), oddajo dnevnike in evidenčne kartone oddajo učitelju, ki je zadolžen za razred, v času od 18. 8. do 21. 8. 2014.

    Strani