|    DOMOV   |    VIZITKA   |    KONTAKTNA STRAN   |    PRIJAVA
Šolska prodajalna

Cenik izdelkov/produktov Centra GRM NM

ERASMUS
KONTAKTNE INFORMACIJE

GRM Novo mesto - 
Center biotehnike in turizma
Sevno 13
8000 Novo mesto
Slovenija
tel: 07 393 47 00 
fax: 07 393 47 10 
s-sksgrm.nm@guest.arnes.si


 

Vremenski podatki (Sevno)

Nahajate se tukaj

Zbiralnik virov

    roditelj

    SREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM 1 - Tor, 09/10/2013 - 06:35
    OBVESTILO O 2. RODITELJSKEM SESTANKU SŠGT, KI BO 20. IN 21.1.2015

     

    Za oddelke programov SSI in PTI bo roditeljski sestanek potekal v torek, 20. 1. 2015 ob 16.00 uri.

    oddelek

    učilnica

    1. A

    003

    1. A

    E01

    1. A

    E02

    1. A

    005

    1. B

    002

    1. A

    ST1

     

    Za oddelke programa SPI bo roditeljske sestanek potekal v sredo, 21. 1. 2015 ob 16.00 uri.

    oddelek

    učilnica

    1. B

    003

    1. B

    E02

    1. C

    ST1

    1. B

    005

    1. C

    E01

     

    Jože Avsec,

    ravnatelj

    Vabilo na 1. roditeljski sestanek

    Spoštovani starši oz. skrbniki!

    Vabimo Vas na 1. roditeljski sestanek, v šolskem letu 2013/14, ki bo v sredo, 11. septembra 2013, ob 16. uri, v veliki predavalnici.

    V prvem delu roditeljskega sestanka boste prisluhnili predavanju gospoda MARKA JUHANTA, specialnega pedagoga, na temo POGOVORI Z MLADOSTNIKI. Znani strokovnjak bo spregovoril o tem, kako se lahko bolj učinkovito pogovarjamo z mladostniki, o premagovanju strahu pred različnimi preizkušnjami, o ljubezenskih težavah, o različnih odvisnostih…

    Po končanem predavanju boste z razrednikom Vašega otroka nadaljevali roditeljski sestanek v učilnicah, kjer boste dobili vse nadaljnje informacije.

    Pričakujemo Vašo udeležbo in Vas lepo pozdravljamo.

    Ravnateljica:
    Vida Hlebec, prof. l.r.

    brezplacno

    SREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM 1 - Pet, 09/06/2013 - 20:29

     BREZPLAČNA USPOSABLJANJA ZA BREZPOSELNE

    Na Grmu Novo mesto – centru biotehnike in turizma bomo v sodelovanju z Ministrstvom za izobraževanje, znanost in šport in Zavodom RS za zaposlovanje organizirali brezplačna usposabljanja za brezposelne osebe na naslednjih področjih:

    BREZPLAČNA USPOSABLJANJA ZA BREZPOSELNE

    Višja šola - Pet, 09/06/2013 - 19:02

    Na Grmu Novo mesto – centru biotehnike in turizma bomo v sodelovanju z Ministrstvom za izobraževanje, znanost in šport in Zavodom RS za zaposlovanje organizirali brezplačna usposabljanja za brezposelne osebe na naslednjih področjih:
    - kulinarika,
    - strežba,
    - pekarstvo,
    - slaščičarstvo,
    - lesna biomasa.
     

    BREZPLAČNA USPOSABLJANJA ZA BREZPOSELNE

    Na Grmu Novo mesto – centru biotehnike in turizma bomo v sodelovanju z Ministrstvom za izobraževanje, znanost in šport in Zavodom RS za zaposlovanje organizirali brezplačna usposabljanja za brezposelne osebe na naslednjih področjih:
    - kulinarika,
    - strežba,
    - pekarstvo,
    - slaščičarstvo,
    - lesna biomasa.
     
    Usposabljanja trajajo 104 ure, od tega je praktičnemu usposabljanju namenjeno 60 ur. Preko programov, v katere se boste glede na interesna področja vključili, boste pridobili nova znanja in veščine, ki vam bodo omogočila tudi pridobitev nekaterih nacionalnih poklicnih kvalifikacij, hkrati pa vam bomo omogočili tudi pridobitev certifikatov, ki jih podeljuje naš center.

    Najuspešnejši boste lahko pridobili tudi certifikat ZAUPANJA VREDEN.

    Informativni dan o usposabljanjih bo 16.9.2013 ob 10.00 v veliki predavalnici centra.

    INFORMACIJE: 
    TEL.: 07 39 34 709
    Gsm:  031 729 842
    MAIL:  tecaji.grm@guest.arnes.si

    PRIJAVA: Izpolnite prijavnico in jo oddajte osebno, elektronsko na e-naslov tecaji.grm@guest.arnes.si ali preko pošte na naslov:

    Grm Novo mesto
    Sevno 13
    8000 Novo mesto

    FINANCIRANJE IZREDNEGA ŠTUDIJA

    Višja šola - Pet, 09/06/2013 - 14:07

    POMEMBNO OBVESTILO O FINANCIRANJU IZREDNEGA ŠTUDIJA ZA BREZPOSELNE NA JAVNIH VIŠJIH STROKOVNIH ŠOLAH V ŠTUDIJSKEM LETU 2013/14
    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport je sprejelo sklep, da se financira študij 1. letnika izrednega študija nekaterih višješolskih študijskih programov, tistim brezposelnim osebam, ki so prijavljene na Zavodu za zaposlovanje.

    Potrdila o vpisu

    Dijakom, študentom in udeležencem izobraževanja odraslih, ki se šolajo v Republiki Sloveniji, ni več potrebno predložiti potrdila o šolanju!

    Dijakom, študentom in udeležencem izobraževanja odraslih, ki se šolajo v Republiki Sloveniji, za urejenost zavarovanja kot družinski član po dopolnjenem 18. letu starosti, ni več potrebno predložiti potrdila o šolanju.

    Podatek o tem, da se družinski član otrok šola, Zavod za zdravstveno zavarovanje Slovenije (ZZZS) pridobiva na podlagi neposredne povezave z elektronsko zbirko podatkov o visokem šolstvu v Republiki Sloveniji (eVŠ) in neposredne povezave s centralno evidenco udeležencev vzgoje in izobraževanja (CEUVIZ). Preko teh dveh povezav ZZZS pridobiva podatke za družinske člane otroke, ki se šolajo v Republiki Sloveniji na srednji, višji in visoki šoli ter po programu izobraževanja odraslih.

    Za otroke, ki se šolajo v tujini, pa je potrebno za urejenost zavarovanja kot družinski član po dopolnjenem 18. letu starosti še vedno za vsako šolsko/študijsko leto predložiti potrdilo o šolanju.

    ZAVOD ZA ZDRAVSTVENO ZAVAROVANJE SLOVENIJE

    INFORMATIVNI DAN

    Višja šola - Tor, 09/03/2013 - 11:52

    Vabimo vas na informativni dan, v četrtek 5. septembra ob 16. uri v prostorih prizidka. Informativni dan bo namenjen študentov, ki jih zanima vpis v izredni študij, po programih naravovarstvo, upravljanje podeželja in krajine ter gostinstva in turizma. Podane bodo tudi informacije glede možnosti sofinanciranja študija za brezposelne osebe.
    Prijazno vabljeni!

    PROSTA MESTA

    Višja šola - Tor, 09/03/2013 - 11:52

    Spoštovani kandidati za vpis v Višjo strokovno šolo Grm Novo mesto!
     
     

    Novo šolsko leto - 1. september 2013

    Dijaški in študentski dom - Sre, 08/28/2013 - 15:40

    Spoštovani,
    bliža se 1. september. Vzgojitelji in ostali strokovni delavci vas že pričakujemo. Prepričani smo, da se boste v času bivanja pri nas prijetno počutili.

    TERMINSKI RAZPORED PISNIH IZPITOV ZA JESENSKI IZPITNI ROK SPLOŠNE MATURE 2013

    - SLOVENŠČINA (24. 8. 2013) 
    - MATEMATIKA (26. 8. 2013)
    - ANGLEŠČINA (27. 8. 2013)
    - BIOTEHNOLOGIJA (28. 8. 2013)
    - BIOLOGIJA (28. 8. 2013) 
    - ZGODOVINA (29. 8. 2013)
     
    Vsi pisni izpiti se začnejo ob 9. uri. Ustni razporedi izpitov bodo objavljeni naknadno. (Predvideni so od 30. 8. od 3. 9. 2013.)
     

    Tajnik ŠMK: Gregor Kastelic, prof.

    PRVI ŠOLSKI DAN

    SPREJEM ZA DIJAKE PRVIH LETNIKOV:
      Sprejem bo ob 8. uri v veliki predavalnici v prizidku šole, nato pa boste skupaj z razredniki odšli po razredih,
      kjer boste skupaj preživeli prijetno uvodno dopoldne do 12. ure.

      Od drugega šolskega dne dalje pa bo začetek pouka ob 7. 30.
     
    - PRIČETEK POUKA ZA DIJAKE VIŠJIH LETNIKOV:
      Prvi šolski dan začnejo dijaki s poukom ob 7.30 uri. Prva in druga šolska ura je razredna ura; tretjo, četrto in peto šolsko
      uro pa bo potekal pouk po urniku.    
     

    Ravnateljica:
    Vida Hlebec, prof.

    Uspešna generacija maturantov na Kmetijski šoli Grm in biotehniški gimnaziji

    V ponedeljek, 15. 7. 2013, so bili znani rezultati splošne mature.  Na Kmetijski šoli Grm in biotehniški gimnaziji (Grm Novo mesto – center biotehnike in turizma) je k spomladanskemu roku splošne mature pristopilo 41 dijakov in dijakinj letošnjih četrtih letnikov. Uspešnih je bilo 39 kandidatov, kar predstavlja 95'12 % uspeh na splošni maturi.
     
    Z rezultati smo na šoli zelo zadovoljni, saj so maturantje dosegli najboljši rezultat zadnjih let.  
     
    Iskrene čestitke vsem maturantkam in maturantom.

        

    Predstavitveni spoti: 

    ZLATI MATURANT

    V ponedeljek, 8.7.2013, so bili znani rezultati poklicne mature. Na šoli smo bili veseli lepega uspeha. Letošnji dijaki so bili uspešnejši od lanske generacije. Tina Fabijan in Nataša Pavšič sta dosegli 20 oziroma 21 točk. Še posebej smo ponosni na zlatega maturanta Silvestra Petrovčiča, ki je dosegel 22 točk. Silvester je bil dijak programa hortikulturni tehnik in je bil vsa štiri leta  šolanja odličen. Uspeh na poklicni maturi  pa je odraz njegovega štiriletnega prizadevnega dela na vseh področjih, tako v šoli kot izven nje.
     
       

    Želimo si, da bi tudi v prihodnosti imeli čim večje število zlatih maturantov, saj je s tem dokazan vložen trud dijakov, pa tudi uspeh učiteljev.
    Šola  daje dijakom znanje, spretnosti, veščine in vrednote ter s tem popotnico za življenje, kar je za mladega človeka temelj, na katerem bo gradil svojo prihodnost.

    Predstavitveni spoti: 

    RAZPORED POPRAVNIH, PREDMETNIH IN DOPOLNILNIH IZPITOV (jesenski rok 2013)

    Ponedeljek,  19. 8. 2013, 7.30
    Prostor:  MA1
    Predmet:  MATEMATIKA – pisno za dijake zaključnih letnikov in dijake, ki so neocenjeni
    Nadzorni učitelj:  D. Škerl
     
    Ponedeljek,  19. 8. 2013, 9.30
    Prostor:  MA1
    Predmet:  MATEMATIKA – ustno za dijake zaključnih letnikov
    Izpitna komisija:  P. Seničar, U. Mihelič, D. Škerl
     
    Ponedeljek,  19. 8. 2013, 9.30
    Prostor:  MA2
    Predmet:  MATEMATIKA – ustno za dijake zaključnih letnikov in dijake, ki so neocenjeni
    Izpitna komisija:  M. Vrečer, K. Bahorič, I. Adamčič
     
    Ponedeljek,  19. 8. 2013, 7.30
    Prostor:  SJV
    Modul:  OSNOVE RASTLINSKE PRIDELAVE  Z VARSTVOM RASTLIN
    Izpitna komisija:  P. Marc, U. Trobec, Š. Debeljak
     
    Ponedeljek,  19. 8. 2013, 8.00
    Prostor:  SJV
    Modul:  REJA ŽIVALI
    Izpitna komisija:  U. Trobec, P. Marc, Š. Debeljak
     
    Ponedeljek,  19. 8. 2013, 7.30
    Prostor:  SL2
    Predmet:  GEOGRAFIJA
    Izpitna komisija:  A. Strojin, R. Kus Pisek, I. Gorše
     
    Ponedeljek,  19. 8. 2013, 7.30
    Prostor:  SL2
    Modul:  INFORMATIKA IN POSLOVNO KOMUNICIRANJE
    Izpitna komisija:  I. Gorše, R. Kus Pisek, A. Strojin
     
    Ponedeljek,  19. 8. 2013, 7.30
    Prostor:  SL1
    Modul:  KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
    Izpitna komisija:  S. Hude, M. Cesar, M. Okleščen
     
    Ponedeljek,  19. 8. 2013, 7.30
    Prostor:  SL1
    Modul:  PREDELAVA MESA
    Izpitna komisija:  M. Cesar, S. Hude, M. Okleščen
     
    Torek,  20. 8. 2013, 7.30
    Prostor:  AN1
    Predmet:  ANGLEŠČINA – pisno
    Nadzorni učitelj: R. Pirnar
     
    Torek,  20. 8. 2013, 9.30
    Prostor:  AN1
    Predmet:  ANGLEŠČINA – ustno
    Izpitna komisija:  Z. Cujnik, R. Pirnar, A. Divjak
     
    Torek,  20. 8. 2013, 7.30
    Prostor:  AN1
    Predmet:  SLOVENŠČINA – pisno
    Nadzorni učitelj:  R. Pirnar
     
    Torek,  20. 8. 2013, 9.30
    Prostor:  SL2
    Predmet:  SLOVENŠČINA – ustno
    Izpitna komisija:  T. Mavsar, N. Vrčko, G. Kastelic
     
    Torek,  20. 8. 2013, 7.30
    Prostor:  SL1
    Predmet:  FIZIKA
    Izpitna komisija:  L. Novak, M. Okleščen, I. Adamčič
     
    Torek,  20. 8. 2013, 8.00
    Prostor:  SL1
    Modul:  OSNOVE HORTIKULTURE
    Izpitna komisija: B. Činkole, D. Francekovič, I. Adamčič
     
    Torek,  20. 8. 2013, 8.00
    Prostor:  SL1
    Modul:  VODENJE DEL NA KMETIJSKEM GOSPODARSTVU
    Izpitna komisija: D. Francekovič, B. Činkole, I. Adamčič
     
    Sreda,  21. 8. 2013, 7.30
    Prostor:  SL2
    Predmet:  ZGODOVINA
    Izpitna komisija:  R. Kus Pisek, M. Turk, A. Strojin
     
    Sreda,  21. 8. 2013, 7.30
    Prostor:  MA2
    Modul:  PRIDELAVA KRME
    Izpitna komisija:  U. Trobec, P. Marc, M. Hrastelj
     
    Sreda,  21. 8. 2013, 8.30
    Prostor:  MA2
    Modul:  KMETIJSKA PRIDELAVA IN REJA S KMETIJSKO MEHANIZACIJO
    Izpitna komisija:  U. Trobec, M. Hrastelj, P. Marc
     
    Sreda,  21. 8. 2013, 7.30
    Prostor:  MA1
    Predmet: BIOTEHNOLOGIJA
    Izpitna komisija: I. Kurajić, J. Goršin Fabjan, Z. Križman
     
    Sreda,  21. 8. 2013, 7.30
    Prostor:  MA1
    Predmet: LABORATORIJSKE VAJE
    Izpitna komisija: I. Kurajić, J. Goršin Fabjan, Z. Križman
     
    Sreda,  21. 8. 2013, 7.30
    Prostor: SJV
    INTERESNE DEJAVNOSTI
    Izpitna komisija: D. Škerl, I. Adamčič, I. Avsenik
     
    Četrtek,  22. 8. 2013, 7.30
    Prostor: SL2
    Modul:  ČIŠČENJE IN  UREJANJE PROSTORA-PP
    Izpitna komisija:  S. Zalokar, H. Košmerlj, I. Adamčič
     
    Četrtek,  22. 8. 2013, 7.30
    Prostor: SL2
    Modul:  EKOSISTEMI, IZVAJANJE DEJAVNOSTI V PROSTORU IN EKOREMEDIACIJA-PP
    Izpitna komisija:  S. Zalokar, H. Košmerlj, I. Adamčič
     
    Četrtek,  22. 8. 2013, 7.30
    Prostor: SL2
    PRAKTIČNO USPOSABLJANJE Z DELOM
    Izpitna komisija:  S. Zalokar, H. Košmerlj, I. Adamčič

    Petek,  23. 8. 2013, 7.30
    Prostor: SL1
    Predmet: KEMIJA
    Izpitna komisija: V. Zupančič, M. Okleščen, J. Medle
     
    Petek,  23. 8. 2013, 8.00
    Prostor: SL1
    Modul: EKOLOŠKE ANALIZE IN MONITORING
    Izpitna komisija: V. Zupančič, M. Okleščen, J. Medle
     
    Petek,  23. 8. 2013, 8.30
    Prostor: SL1
    Predmet:  UMETNOST
    Izpitna komisija:  J. Medle, V. Zupančič, M. Okleščen
     
    Petek,  23. 8. 2013, 7.30
    Prostor:  MA1 in MA2
    Predmet:  MATEMATIKA – pisno
    Nadzorni učitelj:  A. Strojin in P. Seničar
     
    Petek,  23. 8. 2013, 9.30
    Prostor:  MA1
    Predmet:  MATEMATIKA – ustno
    Izpitna komisija:  P. Seničar, U. Mihelič, D. Škerl
     
    Petek,  23. 8. 2013, 9.30
    Prostor:  MA2
    Predmet:  MATEMATIKA – ustno
    Izpitna komisija:  M. Vrečer, K. Bahorič, A. Strojin
     

    PODELITEV SPRIČEVAL poklicne mature

    PODELITEV SPRIČEVAL poklicne mature bo v ponedeljek, 8. 7. 2013,  ob 11. uri, v veliki predavalnici.

    Vljudno vabljeni!

    Tags: poklicna matura

    PODELITEV SPRIČEVAL splošne mature

    PODELITEV SPRIČEVAL splošne mature bo v ponedeljek, 15. 7. 2013,  ob 11. uri, v veliki predavalnici.
     
    Vljudno vabljeni!

    TOM TELEFON

    Dragi dijaki!

    Mnogi že poznate TOM telefon, ki obstaja že vrsto let. Namenjen je otrokom in mladostnikom, ki se v procesu odraščanja srečujejo z različnimi vprašanji, dilemami ali stiskami.
    Če se boste tudi vi znašli v za vas težki življenjski situaciji, in boste želeli svoje težave zaupati svetovalcem in jih skupaj z njimi razreševati, vas obveščamo, da lahko pokličete vsak dan, tudi ob nedeljah in praznikih, med 12. in 20. uro, na brezplačno telefonsko številko 116 111. Anonimnost in zaupnost pogovora sta zagotovljena.
    Kontaktirate jih lahko tudi na naslovu spletne strani  http://www.e-tom.si/ in preko Facebook strani https://www.facebook.com/pages/TOM-Telefon/476142749070281.

    Predstavitveni spoti: 

    RAZPORED POPRAVNIH, PREDMETNIH IN DOPOLNILNIH IZPITOV (spomladanski rok 2013)

    Ponedeljek,  1. 7. 2013, 7.30
    Prostor:  telovadnica
    Predmet:  ŠPORTNA VZGOJA
    Izpitna komisija: A. Zoran, I. Adamčič, D. Škerl
     
    Ponedeljek,  1. 7. 2013, 7.30
    Prostor:  SL1
    Modul:  KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
    Izpitna komisija:  S. Hude, M. Drmaž, M. Cesar
     
    Ponedeljek,  1. 7. 2013, 7.30
    Prostor:  SL1
    Modul:  PREDELAVA MESA
    Izpitna komisija:  M. Cesar, S. Hude, M. Drmaž
     
    Ponedeljek,  1. 7. 2013, 7.30
    Prostor:  SL2
    Modul:  INFORMATIKA IN POSLOVNO KOMUNICIRANJE
    Izpitna komisija:  I. Gorše, U. Trobec, B. Činkole
     
    Ponedeljek,  1. 7. 2013, 7.30
    Prostor:  SL2
    Modul:  ZELIŠČA
    Izpitna komisija:  B. Činkole, I. Gorše, U. Trobec
     
    Ponedeljek,  1. 7. 2013, 8.00
    Prostor:  SL2
    Modul:  REJA ŽIVALI
    Izpitna komisija:  U. Trobec, B. Činkole, I. Gorše
     
    Ponedeljek,  1. 7. 2013, 7.30
    Prostor: MA1
    Predmet: KEMIJA
    Izpitna komisija: V. Zupančič, M. Okleščen, I. Kurajić
     
    Ponedeljek,  1. 7. 2013, 7.30
    Prostor: MA1
    Predmet: LABORATORIJSKE VAJE
    Izpitna komisija: I. Kurajić, V. Zupančič, I. Kurajić,
     
    Torek, 2. 7. 2013, 7.30
    Prostor: ZGO
    Predmet: BIOTEHNOLOGIJA
    Izpitna komisija: I. Kurajić, J. Goršin Fabjan, P. Seničar
     
    Torek,  2. 7. 2013, 7.30
    Prostor:  SJV
    Modul:  EKOSISTEMI, IZVAJANJE DEJAVNOSTI V PROSTORU IN EKOREMEDIACIJA
    Izpitna komisija: D. Francekovič, K. Junc, A. Zoran
     
    Torek,  2. 7. 2013, 7.30
    Prostor:  SJV
    Modul:  VODENJE DEL NA KMETIJSKEM GOSPODARSTVU
    Izpitna komisija: D. Francekovič, K. Junc, A. Zoran
     
    Torek,  2. 7. 2013, 7.30
    Prostor:  SL2
    Modul:  KMETIJSKA PRIDELAVA IN REJA S KMETIJSKO MEHANIZACIJO
    Izpitna komisija:  U. Trobec, S. Nemanič, K. T. Zalar
     
    Sreda,  3. 7. 2013, 7.30
    Prostor:  IR2
    Predmet:  ANGLEŠČINA – pisno
    Nadzorni učitelj: Z. Cujnik
     
    Sreda,  3. 7. 2013, 11.00
    Prostor:  AN1
    Predmet:  ANGLEŠČINA – ustno
    Izpitna komisija:  S. Golob, Z. Cujnik, R. Pirnar (nadomestni član: A. Divjak)
     
    Sreda,  3. 7. 2013, 7.30
    Prostor:  IR2
    Predmet:  NEMŠČINA – pisno
    Nadzorni učitelj:  Z. Cujnik
     
    Sreda,  3. 7. 2013, 10.30
    Prostor:  SL2
    Predmet:  NEMŠČINA – ustno
    Izpitna komisija:  A. Kočevar, A. Prem, N. Vrčko
     
    Sreda,  3. 7. 2013, 7.30
    Prostor:  IR2
    Predmet:  SLOVENŠČINA – pisno
    Nadzorni učitelj:  Z. Cujnik
     
    Sreda,  3. 7. 2013, 11.00
    Prostor:  SL2
    Predmet:  SLOVENŠČINA – ustno
    Izpitna komisija:  N. Vrčko, T. Mavsar, G. Kastelic
     
    Sreda,  3. 7. 2013, 7.30
    Prostor:  SJV
    Predmet:  BIOLOGIJA
    Izpitna komisija:  S. Nemanič, U. Trobec, P. Marc
     
    Sreda,  3. 7. 2013, 7.30
    Prostor:  SJV
    Modul:  VARSTVO RASTLIN
    Izpitna komisija:  P. Marc, U. Trobec, S. Nemanič
     
    Sreda,  3. 7. 2013, 7.30
    Prostor:  SJV
    Modul:  PRIDELAVA KRME
    Izpitna komisija:  U. Trobec, P. Marc, S. Nemanič
     
    Sreda,  3. 7. 2013, 7.30
    Prostor:  SJV
    Modul:  OSNOVE RASTLINSKE PRIDELAVE  Z VARSTVOM RASTLIN
    Izpitna komisija:  P. Marc, U. Trobec, S. Nemanič
     
    Četrtek,  4. 7. 2013, 7.30
    Prostor:  IR2
    Predmet:  MATEMATIKA – pisno
    Nadzorni učitelj:  K. Bahorič (strokovna šola)
     
    Četrtek,  4. 7. 2013, 7.30
    Prostor:  I1V
    Predmet:  MATEMATIKA – pisno
    Nadzorni učitelj:  P. Seničar (biotehniška gimnazija)
     
    Četrtek,  4. 7. 2013, 11.00
    Prostor:  MA1
    Predmet:  MATEMATIKA – ustno
    Izpitna komisija:  P. Seničar, K. Perko, G. Kastelic
     
    Četrtek,  4. 7. 2013, 10.30
    Prostor:  MA2
    Predmet:  UMETNOST
    Izpitna komisija:  J. Medle, M. Vrečer, K. Bahorič
     
    Četrtek,  4. 7. 2013, 11.00
    Prostor:  MA2
    Predmet:  MATEMATIKA – ustno (za dijake, ki popravljajo samo en sklop)
    Izpitna komisija:  M. Vrečer, K. Bahorič, J. Medle
     
    Petek,  5. 7. 2013, 7.30
    Prostor:  MA2
    Predmet:  MATEMATIKA – ustno
    Izpitna komisija:  M. Vrečer, K. Bahorič, P. Seničar
     
    Petek,  5. 7. 2013, 7.30
    Prostor:  MA1
    INTERESNE DEJAVNOSTI in OBVEZNE IZBIRNE VSEBINE
    Izpitna komisija: D. Škerl, I. Adamčič, I. Avsenik
     
    Petek,  5. 7. 2013, 7.30
    Prostor:  ZGO
    Modul:  PODJETNIŠTVO IN TRŽENJE
    Izpitna komisija:  M. Prus, B. Punčuh, M. Okleščen
     
    Petek,  5. 7. 2013, 8.00
    Prostor: ZGO
    Predmet: KEMIJA
    Izpitna komisija: M. Okleščen, V. Zupančič, B. Punčuh
     
    Petek,  5. 7. 2013, 8.30
    Prostor:  ZGO
    Modul:  NARAVOVARSTVENE ZAKONODAJA IN ETIKA
    Izpitna komisija:  B. Punčuh, M. Okleščen, V. Zupančič
     
    Petek,  5. 7. 2013, 9.00
    Prostor:  ZGO
    Modul:  PRIPRAVA IN IZDELAVA ARANŽERSKEGA MATERIALA
    Izpitna komisija:  B. Punčuh, B. Činkole, M. Okleščen
     
    Petek,  5. 7. 2013, 9.00
    Prostor:  ZGO
    Modul:  KMETIJSKA PRIDELAVA IN REJA S KMETIJSKO MEHANIZACIJO
    Izpitna komisija:  U. Trobec, B. Punčuh, M. Okleščen
     
    Sreda,  3. 7. 2013, 7.30
    Prostor:  AN1
    Predmet:  SOCIOLOGIJA – ustno
    Izpitna komisija:  M. Turk, R. Kus Pisek, G. Kastelic

    Strani