|    DOMOV   |    VIZITKA   |    KONTAKTNA STRAN   |    PRIJAVA
Šolska prodajalna

Cenik izdelkov/produktov Centra GRM NM

ERASMUS

Z roko v roki do kakovostne preh.

Projekt Spektroskopija

KONTAKTNE INFORMACIJE

GRM Novo mesto - 
Center biotehnike in turizma
Sevno 13
8000 Novo mesto
Slovenija
tel: 07 393 47 00 
fax: 07 393 47 10 
s-sksgrm.nm@guest.arnes.si


 

Vremenski podatki (Sevno)

Nahajate se tukaj

Zbiralnik virov

    POKLICNA MATURA 2014 - RAZPORED USTNIH IZPITOV

    Program:  KMETIJSKO-PODJETNIŠKI TEHNIK  SSI
     
    Predmet:  SLOVENŠČINA
    Datum:  16. 06. 2014
    Prostor:  SL1
    Komisija:  Gregor Kastelic – izpraševalec, Alenka Prem – predsednica, Neva Vrčko - članica
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 7.30 Marko Grabnar
    Miha Hosta
    Nejc Kramer 8.30 Rok Kelher
    Kristjan Kramžar
    Marko Osojnik 9.30 Rok Selko
    Miha Varlec
    Janez Požar ODMOR   11.00 Martin Starič
    Rok Špringer
    Tilen Vuk

     
    Predmet:  MATEMATIKA
    Datum:  17. 06. 2014
    Prostor:  MA2
    Komisija:  Mojca Vrečer – izpraševalka, Nataša Sovič Kirm – predsednica, Katja Bahorič – članica
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 7.30 Janez Požar
    Lara Strahan 8.30 Marko Grabnar
    Miha Hosta
    Katja Karlič 9.30 Žan Koren
    Janja Kožar
    Matej Mervič
    Simon Mirt ODMOR   11.15 Urban Nagode
    Marko Osojnik
    Rok Špringer 12.00 Tjaša Štepec
    Nika Trnovšek
    Miha Varlec

     
    Predmet:  IZDELEK OZIROMA STORITEV IN ZAGOVOR
    Datum:  18. 06. 2014
    Prostor:  ZGO
     
    Komisija:  Matjaž Turk – izpraševalec, Stanka Hude – predsednica, Alojz Rogelj – član
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 7.30 Kristjan Kramžar 7.50 Matej Mervič

     
    Komisija: Alojz Rogelj – izpraševalec, Stanka Hude – predsednica, Slavka Zalokar – članica
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 8.30 Martin Starič 8.50 Tilen Vuk

     
    Komisija: Slavka Zalokar – izpraševalka, Stanka Hude – predsednica,  Alojz Rogelj – član
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 9.50 Simon Mirt 10.10 Rok Selko

     
    Komisija:  Jože Luštek – izpraševalec, Stanka Hude – predsednica, France Absec – član
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 11.00 Žan Koren 11.20 Rok Špringer

     
    Komisija:  France Absec – izpraševalec, Stanka Hude – predsednica, Urška Trobec – članica
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 11.40 Marko Grabnar 12.00 Rok Kelher 12.20 Marko Osojnik 12.40 Miha Varlec

     
    Komisija: Matej Zupančič – izpraševalec, Stanka Hude – predsednica, Urška Trobec – članica
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 13.20 Katja Karlič 13.40 Janja Kožar

     
     
    Predmet:  IZDELEK OZIROMA STORITEV IN ZAGOVOR
    Datum:  18. 06. 2014
    Prostor:  MA2
    Komisija:  Anton Goršin – izpraševalec, Urška Ogrinc – predsednica, Mateja Okleščen – članica
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 7.30 Urban Nagode 7.50 Janez Požar

     

    Predmet:  IZDELEK OZIROMA STORITEV IN ZAGOVOR
    Datum:  18. 06. 2014
    Prostor:  MA1
     
    Komisija:  Boštjan Punčuh – izpraševalec, Luka Novak – predsednik, Barbara Činkole – članica
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 8.30 Miha Hosta 8.50 Nejc Kramer

     
    Komisija:  Barbara Činkole – izpraševalka, Luka Novak – predsednik, Boštjan Punčuh – član
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 9.10 Tjaša Štepec 9.30 Nika Trnovšek

     
     
    Predmet:  KMETIJSTVO
    Datum:  19. 06. 2014
    Prostor:  ZGO
    Komisija: Darja Francekovič – izpraševalka,  Marko Hrastelj – predsednik,  Mateja Prus – članica
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 7.30 Katja Karlič
    Rok Kelher
    Kristjan Kramžar 8.30 Rok Selko
    Žan Koren
    Janja Kožar 9.30 Matej Mervič
    Simon Mirt ODMOR   10.45 Nejc Kramer
    Urban Nagode
    Martin Starič 11.45 Tjaša Štepec
    Nika Trnovšek
    Tilen Vuk

     
    Datum:  20. 06. 2014
    Prostor:  ZGO
    Komisija: Darja Francekovič – izpraševalka,  Marko Hrastelj– predsednik,  Mateja Prus – članica
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 10.30 Marko Grabar
    Miha Hosta
    Janez Požar 11.30 Marko Osojnik
    Rok Špringer
    Miha Varlec

     
     
    Predmet:  SLOVENŠČINA
    Datum:  20. 06. 2014
    Prostor:  SL1
    Komisija:  Gregor Kastelic – izpraševalec, Alenka Prem – predsednica, Neva Vrčko - članica
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 9.30 Lara Strahan
    Tjaša Štepec
    Nika Trnovšek 10.30 Katja Karlič
    Žan Koren
    Janja Kožar 11.30 Matej Mervič
    Simon Mirt
    Urban Nagode

     
     
    Predmet:  ANGLEŠČINA
    Datum:  20. 06. 2014
    Prostor:  MA2
    Komisija: Zvijezdana Cujnik – izpraševalka, Jožica Medle – predsednica, Alenka Divjak – članica
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 10.30 Nejc Kramer
    Kristjan Kramžar
    Martin Starič 11.30 Rok Kelher
    Rok Selko
    Tilen Vuk

     
     
    Program:  NARAVOVARSTVENI TEHNIK
     
    Predmet:  ANGLEŠČINA
    Datum:  16. 06. 2014
    Prostor:  AN1
    Komisija: Zvijezdana Cujnik – izpraševalka, Jožica Medle – predsednica, Alenka Divjak – članica
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 9.30 Eva Boben
    Matej Fortun
    Bojan Jovanović ODMOR   11.00 Gašper Gole
    Aneja Kastelec
    Katja Kuklec 12.00 Kristjan Pasar
    Dejan Račić
    Andrej Tomažin

     
     
    Predmet:  MATEMATIKA
    Datum:  16. 06. 2014
    Prostor:  MA1
    Komisija: Peter Seničar – izpraševalec, Špela Debeljak – predsednica, Vesna Starc – članica
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 7.30 Sonja Brcar
    Tjaša Jazbec 8.30 Karmen Jelen
    Jaka Kastelic
    Urban Kocijančič 9.30 Anita Kofalt
    Tina Kramar
    Vanja Bratanič ODMOR   11.00 Tadeja Kukec
    Jan Lužar
    Matej Mislaj 12.00 Andreja Plevanč
    Jure Robar
    Špela Starič

     
     
     Predmet:  NARAVOVARSTVO
    Datum:  17. 06. 2014
    Prostor:  SJV
    Komisija:  Mateja Okleščen – izpraševalka,  Helena Fortuna – predsednica,  Anton Goršin – član
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 9.30 Eva Boben
    Matej Fortun
    Gašper Gole 10.30 Bojan Jovanović
    Aneja Kastelec
    Katja Kuklec 11.30 Kristjan Pasar
    Dejan Račić
    Andrej Tomažin

     
     
    Predmet:  SLOVENŠČINA
    Datum:  17. 06. 2014
    Prostor:  ZGO
    Komisija: Neva Vrčko – izpraševalka, Iztok Adamčič – predsednik, Zdravka Križman –  članica
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 7.30 Sonja Brcar
    Tjaša Jazbec
    Karmen Jelen 8.30 Jaka Kastelic
    Urban Kocijančič
    Anita Kofalt 9.30 Tina Kramar
    Vanja Bratanič ODMOR   10.30 Tadeja Kukec
    Jan Lužar
    Matej Mislaj 11.30 Andreja Plevanč
    Jure Robar
    Špela Starič

     
     
    Predmet:  IZDELEK OZIROMA STORITEV IN ZAGOVOR
    Datum:  18. 06. 2014
    Prostor:  MA2
     
    Komisija:  Anton Goršin – izpraševalec, Urška Ogrinc – predsednica, Mateja Okleščen – članica
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 8.10 Karmen Jelen 8.30 Tadeja Kukec 8.50 Kristjan Pasar 9.10 Andrej Tomažin 9.30 Jaka Kastelic 9.50 Urban Kocijančič

     
    Komisija:  Mateja Okleščen – izpraševalka, Urška Ogrinc – predsednica,  Barbara Turk – članica
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 10.40 Eva Boben 11.00 Bojan Jovanović

     
    Komisija:  Barbara Turk – izpraševalka, Urška Ogrinc – predsednica,  Mateja Okleščen – članica
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 11.20 Matej Fortun 11.40 Dejan Račić

     
    Komisija:  Sabina Nemanič – izpraševalka, Urška Ogrinc – predsednica,  Mateja Okleščen – članica
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 12.00 Jan Lužar 12.20 Jure Robar 12.40 Anita Kofalt 13.00 Tina Kramar 13.20 Vanja Bratanič 13.40 Tjaša Jazbec 14.00 Andreja Plevanč

     
     
    Predmet:  IZDELEK OZIROMA STORITEV IN ZAGOVOR
    Datum:  18. 06. 2014
    Prostor:  MA1
     
    Komisija:  Barbara Činkole – izpraševalka, Luka Novak – predsednik, Boštjan Punčuh – član
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 9.50 Sonja Brcar 10.10 Gašper Gole

     
    Komisija:  Andreja Bartolj Bele – izpraševalka, Luka Novak – predsednik, Boštjan Punčuh – član
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 11.00 Aneja Kastelec 11.20 Katja Kuklec 11.40 Matej Mislaj 12.00 Špela Starič

     
    Predmet:  SLOVENŠČINA
    Datum:  19. 06. 2014
    Prostor:  MA2
    Komisija: Neva Vrčko – izpraševalka, Iztok Adamčič – predsednik, Zdravka Križman –  članica
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 7.30 Eva Boben
    Matej Fortun
    Gašper Gole 8.30 Bojan Jovanović
    Aneja Kastelec
    Katja Kuklec 9.30 Kristjan Pasar
    Dejan Račić
    Andrej Tomažin

     
    Predmet:  NARAVOVARSTVO
    Datum:  20. 06. 2014
    Prostor:  MA1
    Komisija:  Mateja Okleščen – izpraševalka,  Helena Fortuna – predsednica,  Anton Goršin – član
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 7.30 Sonja Brcar
    Tjaša Jazbec
    Karmen Jelen 8.30 Jaka Kastelic
    Urban Kocijančič
    Anita Kofalt 9.30 Tina Kramar
    Vanja Bratanič ODMOR   10.30 Tadeja Kukec
    Jan Lužar
    Matej Mislaj 11.30 Andreja Plevanč
    Jure Robar
    Špela Starič

     
     
     
    Program:  KMETIJSKO-PODJETNIŠKI TEHNIK  PTI
     
    Predmet:  MATEMATIKA
    Datum:  16. 06. 2014
    Prostor:  MA2
    Komisija: Mojca Vrečer – izpraševalka, Nataša Sovič Kirm – predsednica, Katja Bahorič – članica
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 8.30 Gašper Jaki
    Simon Padovac
    Rok Peterlin 9.30 Matej Bartelj
    Simon Imperl
    Rok Švalj

     
     
    Predmet:  ANGLEŠČINA
    Datum:  16. 06. 2014
    Prostor:  AN1
    Komisija: Alenka Divjak – izpraševalka, Jožica Medle – predsednica, Zvijezdana Cujnik – članica
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 8.30 Davor Kerin

     
     
     
    Predmet:  SLOVENŠČINA
    Datum:  17. 06. 2014
    Prostor:  MA1
    Komisija: Tatjana Mavsar – izpraševalka, Jožica Cerovšek – predsednica, Gabrijela Šturm – članica
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 7.30 Simon Imperl
    Davor Kerin 8.30 Matej Bartelj
    Gašper Jaki
    Simon Padovac 9.30 Rok Peterlin
    Rok Švalj

     
     
     
    Predmet:  IZDELEK OZIROMA STORITEV IN ZAGOVOR
    Datum:  18. 06. 2014
    Prostor: ZGO
     
    Komisija:  Matjaž Turk – izpraševalec, Stanka Hude – predsednica, Alojz Rogelj – član
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 8.10 Rok Peterlin

     
    Komisija: Alojz Rogelj – izpraševalec, Stanka Hude – predsednica, Slavka Zalokar – članica
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 9.10 Simon Imperl 9.30 Gašper Jaki

     
    Komisija: Urška Trobec – izpraševalka, Stanka Hude – predsednica,  France Absec – član
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 13.00 Matej Bartelj

     
     
    Predmet:  IZDELEK OZIROMA STORITEV IN ZAGOVOR
    Datum:  18. 06. 2014
    Prostor:  MA1
     
    Komisija:  Marko Hrastelj – izpraševalec, Luka Novak – predsednik, Boštjan Punčuh – član
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 7.30 Simon Padovac

     
    Komisija:  Boštjan Punčuh – izpraševalec, Luka Novak – predsednik, Barbara Činkole – članica
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 7.50 Davor Kerin 8.10 Rok Švalj

     
     
    Predmet:  KMETIJSTVO
    Datum:  20. 06. 2014
    Prostor:  ZGO
    Komisija: Darja Francekovič – izpraševalka, Marko Hrastelj – predsednik,  Mateja Prus – članica
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 7.30 Simon Imperl
    Davor Kerin 8.30 Matej Bartelj
    Gašper Jaki
    Simon Padovac 9.30 Rok Peterlin
    Rok Švalj

     
     
    Program:  HORTIKULTURNI TEHNIK   PTI
     
    Predmet:  MATEMATIKA
    Datum:  16. 06. 2014
    Prostor:  MA2
    Komisija: Mojca Vrečer – izpraševalka, Nataša Sovič Kirm – predsednica, Katja Bahorič – članica
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 11.00 Anja Ivančič
    Anita Pavlič 11.30 Mateja Dolmovič
    Jolanda Golob

     
    Predmet:  SLOVENŠČINA
    Datum:  17. 06. 2014
    Prostor:  MA1
    Komisija: Tatjana Mavsar – izpraševalka, Jožica Cerovšek – predsednica, Gabrijela Šturm – članica
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 10.45 Anja Ivančič
    Anita Pavlič 11.15 Mateja Dolmovič
    Jolanda Golob

     
    Predmet:  IZDELEK OZIROMA STORITEV IN ZAGOVOR
    Datum:  18. 06. 2014
    Prostor:  MA1
    Komisija:  Andreja Bartolj Bele – izpraševalka, Luka Novak – predsednik, Boštjan Punčuh – član
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 12.20 Mateja Dolmovič 12.40 Anja Ivančič 13.00 Anita Pavlič 13.20 Jolanda Golob

     
    Predmet:  HORTIKULTURA
    Datum:  20. 06. 2014
    Prostor:  SJV
    Komisija:  Boštjan Punčuh – izpraševalec,  Luka Novak – predsednik,  Damjana Hosta – članica
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 7.30 Mateja Dolmovič
    Jolanda Golob 8.30 Anja Ivančič
    Anita Pavlič

     
    OSTALI KANDIDATI
     
    Predmet:  MATEMATIKA
    Datum:  16. 06. 2014
    Prostor:  MA2
    Komisija: Mojca Vrečer – izpraševalka, Nataša Sovič Kirm – predsednica, Katja Bahorič – članica
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 12.00 Martina Slobodnik
    Darja Rodman 12.30 Renata Kocjan
    Špela Štepic

     
     
     
    Predmet:  MATEMATIKA
    Datum:  16. 06. 2014
    Prostor:  MA1
    Komisija: Peter Seničar – izpraševalec, Špela Debeljak – predsednica, Vesna Starc – članica
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 7.30 Tina Potež

     
     
     
    Predmet:  ANGLEŠČINA
    Datum:  16. 06. 2014
    Prostor:  AN1
    Komisija: Alenka Divjak – izpraševalka, Jožica Medle – predsednica, Zvijezdana Cujnik – članica
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 8.30 Sabina Kodrič

     
     
     
    Predmet:  KMETIJSTVO
    Datum:  20. 06. 2014
    Prostor:  ZGO
    Komisija: Darja Francekovič – izpraševalka, Marko Hrastelj – predsednik,  Mateja Prus – članica
    Razpored kandidatov:

    Čas Ime in priimek 7.30 Nejc Turk

     
     

    Tags: poklicna matura

    SPLOŠNA MATURA – RAZPORED USTNIH IZPITOV

    PREDMET: SLOVENŠČINA
    KOMISIJA: Tatjana Mavsar – izpraševalka, Iztok Adamčič – predsednik,
    Zdravka Križman - članica
    DATUM: 16. 6. 2014
    PROSTOR: SL2
     
    Razpored kandidatov:

    Čas Priimek in ime 7.30–8.30 Bajuk Andreja   Bobnar Eva   Božič Matej 8.30–9.30 Brodnik Katarina   Camloh Eva   Doberdrug Nina  9.30–10.30 Govednik Marko   Hrlec Ana   Hrovatič Timotej 10.30-11.00 ODMOR 11.00-12.00 Jakljevič Katja   Jeglič Janja   Koprivc Lea 12.00-13.00 Lakner Laura   Lekše Katja   Malnarič Monika 13.00-14.00 Menič Nina

     
     
    PREDMET: SLOVENŠČINA
    KOMISIJA: Tatjana Mavsar – izpraševalka, Iztok Adamčič – predsednik,
    Zdravka Križman - članica
    DATUM: 18. 6. 2014
    PROSTOR: SL2
     
    Razpored kandidatov:

    Čas Priimek in ime 7.30–8.30 Metelko Eva   Miler Rok   Mohar Mateja 8.30–9.30 Ostanek Anastazija   Pintarič Lara   Pisek Nina  9.30–10.30 Plut Katarina   Pušič Jožko   Sinkovič Kaja 10.30-11.00 ODMOR 11.00-12.00 Šuštaršič Nina   Vovko Alenka   Zoran Nika 12.00-13.00 Zorko Tjaša   Žohar Sara   Sušnik Ambrož

     
     
    PREDMET: SLOVENŠČINA
    KOMISIJA: Gregor Kastelic – izpraševalec, Alenka Prem – predsednica,
    Gabrijela Šturm - članica
    DATUM: 18. 6. 2014
    PROSTOR: SL1
     
    Razpored kandidatov:

    Čas Priimek in ime 7.30–8.30 Andrejčič Luka   Cvelbar Jan   Gorišek Mojca 8.30–9.30 Gornik Tim   Grabnar Veronika   Grubar Teja  9.30–10.30 Janc Primož   Juršič Klavdija   Kompan Filip 10.30-11.00 ODMOR 11.00-12.00 Marn Darja   Muhič Tjaša   Olovec Andreja 12.00-13.00 Omerzo Jure   Ozimek Barbara   Planinc Saša 13.00-14.00 Rešetič Nina   Vrhovšek Urška   Zalašček Nastja 14.00-15.00 Zeković Tea   Zore Franja

     
     
    PREDMET: SLOVENŠČINA
    KOMISIJA: Gregor Kastelic – izpraševalec, Alenka Prem – predsednica,  
    Gabrijela Šturm - članica
    DATUM: 20. 6. 2014
    PROSTOR: SL1
     
    Razpored kandidatov:

    Čas Priimek in ime 7.30–8.30 Urek Galeša Živa   Jeler Senta   Koncilja Katja 8.30–9.10 Marolt Barbara

     
     
    PREDMET: MATEMATIKA
     
    KOMISIJA: Peter Seničar – izpraševalec, Vojka Zupančič – predsednica,
    Urška Mihelič – članica
    DATUM: 17. 6. 2014
    PROSTOR: SL1
     
    Razpored kandidatov:

    Čas Priimek in ime 7.30–8.30 Planinc Saša   Rešetič Nina   Vrhovšek Urška 8.30–9.30 Zalašček Nastja   Zeković Tea   Zore Franja

     
     
    PREDMET: MATEMATIKA
     
    KOMISIJA: Peter Seničar – izpraševalec, Vojka Zupančič – predsednica,
    Urška Mihelič – članica
    DATUM: 18. 6. 2014
    PROSTOR: AN1

    Čas Priimek in ime 7.30–8.30 Urek Galeša Živa   Bevc Ana   Jeler Senta 8.30–9.30 Koncilja Katja   Marolt Barbara   Bajuk Andreja 9.30-10.30 Bobnar Eva   Božič Matej   Brodnik Katarina 10.30-11.00 ODMOR 11.00-12.00 Camloh Eva   Doberdrug Nina   Govednik Marko 12.00-13.00 Hrlec Ana   Hrovatič Timotej   Jakljevič Katja 13.00-14.00 Jeglič Janja   Koprivc Lea   Lakner Laura 14.00-15.00 Lekše Katja   Malnarič Monika   Menič Nina

     
     
    PREDMET: MATEMATIKA
     
    KOMISIJA: Peter Seničar – izpraševalec, Vojka Zupančič – predsednica,
    Urška Mihelič – članica
    DATUM: 19. 6. 2014
    PROSTOR: SL1
     
    Razpored kandidatov:

    Čas Priimek in ime 7.30–8.30 Miler Rok   Metelko Eva   Mohar Mateja 8.30–9.30 Ostanek Anastazija   Pisek Nina   Pintarič Lara  9.30–10.30 Plut Katarina   Pušič Jožko   Sinkovič Kaja 10.30-11.00 ODMOR 11.00-12.00 Šuštaršič Nina   Vovko Alenka   Zoran Nika 12.00-13.30 Zorko Tjaša   Žohar Sara   Sušnik Ambrož

     
     
    PREDMET: MATEMATIKA
     
    KOMISIJA: Peter Seničar – izpraševalec, Vojka Zupančič – predsednica,
    Urška Mihelič – članica
    DATUM: 20. 6. 2014
    PROSTOR: AN1
     
    Razpored kandidatov:

    Čas Priimek in ime 7.30–8.30 Andrejčič Luka   Cvelbar Jan   Gorišek Mojca 8.30–9.30 Gornik Tim   Grabnar Veronika   Grubar Teja  9.30–10.30 Janc Primož   Juršič Klavdija   Kompan Filip 10.30-11.00 ODMOR 11.00-12.00 Marn Darja   Muhič Tjaša   Olovec Andreja 12.00-13.00 Omerzo Jure   Ozimek Barbara

     
     
    PREDMET: ANGLEŠČINA
    KOMISIJA: Rebeka Pirnar – izpraševalka, Andrej Zoran– predsednik,
    Zvijezdana Cujnik - članica
    DATUM: 17. 6. 2014
    PROSTOR: SL2
     
    Razpored kandidatov:

    Čas Priimek in ime 7.30–8.30 Urek Galeša Živa   Jeler Senta   Koncilja Katja 8.30–9.30 Marolt Barbara   Andrejčič Luka   Cvelbar Jan 9.30–10.00 ODMOR 10.00–11.00 Gorišek Mojca   Gornik Tim   Grabnar Veronika 11.00–12.00 Grubar Teja   Janc Primož   Juršič Klavdija 12.00–13.00 Kompan Filip   Marn Darja   Muhič Tjaša 13.00–14.00 Olovec Andreja   Omerzo Jure   Ozimek Barbara

     
    PREDMET: ANGLEŠČINA
    KOMISIJA: Rebeka Pirnar – izpraševalka, Andrej Zoran– predsednik,
    Zvijezdana Cujnik - članica
    DATUM: 20. 6. 2014
    PROSTOR: MA2
     
    Razpored kandidatov:

    Čas Priimek in ime 7.30–8.30 Rešetič Nina   Planinc Saša   Vrhovšek Urška 8.30–9.30 Zalašček Nastja   Zeković Tea   Zore Franja

     
     
    PREDMET: ANGLEŠČINA
    KOMISIJA: Sonja Golob – izpraševalka, Renata Kus Pisek – predsednica,
    Alenka Divjak - članica
    DATUM: 17. 6. 2014
    PROSTOR: AN1
     
    Razpored kandidatov:

    Čas Priimek in ime 7.30–8.30 Pintarič Lara   Šuštaršič Nina   Metelko Eva 8.30–9.30 Mohar Mateja   Ostanek Anastazija   Pisek Nina  9.30–10.30 Plut Katarina   Pušič Jožko   Sinkovič Kaja 10.30-11.00 ODMOR 11.00-12.00 Vovko Alenka   Zoran Nika   Zorko Tjaša 12.00-13.00 Žohar Sara   Sušnik Ambrož

     
     
    PREDMET: ANGLEŠČINA
    KOMISIJA: Sonja Golob – izpraševalka, Renata Kus Pisek – predsednica,
    Alenka Divjak - članica
    DATUM: 19. 6. 2014
    PROSTOR: AN1
     
    Razpored kandidatov:

    Čas Priimek in ime 7.30–8.30 Bajuk Andreja   Bobnar Eva   Božič Matej 8.30–9.30 Brodnik Katarina   Camloh Eva   Doberdrug Nina  9.30–10.30 Govednik Marko   Hrlec Ana   Hrovatič Timotej 10.30-11.00 ODMOR 11.00-12.00 Jakljevič Katja   Koprivc Lea   Lakner Laura 12.00-13.00 Lekše Katja   Malnarič Monika   Menič Nina

     
     
     
    PREDMET: NEMŠČINA
    KOMISIJA: Nataša Kirm Sovič – izpraševalka, Ivan Kočevar – predsednik,
    Jožica Cerovšek - članica
    DATUM: 20. 6. 2014
    PROSTOR: SL2
     
    Razpored kandidatov:

    Čas Priimek in ime 7.30-8.30 Jeglič Janja   Miler Rok

     
     

    pop_14

    SREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM 1 - Ned, 06/01/2014 - 19:00

    POPRAVNI IN DOPOLNILNI IZPITI

    ZA 3.B

    ( spomladanski rok )

    Izpiti bodo potekali v ponedeljek, 2. 6. 2014. Prostor izpita in komisije bodo

    objavljene na oglasni deski šole.

    Ponedeljek, 2. 6. 2014

    • SLOVENŠČINA: ob 7.30

    • M12 - SNJ (Slovenske narodne jedi): ob 7.30

    Razpis ERASMUS

    Višja šola - Ned, 06/01/2014 - 11:50

    RAZPIS ZA MOBILNOST ŠTUDENTOV Z NAMENOM PRAKTIČNEGA IZOBRAŽEVANJA IN USPOSABLJANJA V TUJINI V OKVIRU PROGRAMA VSE ŽIVLJENJSKO UČENJE – ERASMUS+ ZA ŠTUDIJSKO LETO 2013/2014

    ERASMUS+ RAZPIS 2013-2014 - Wordov dokumet

    vpis

    SREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM 1 - Pet, 05/30/2014 - 19:24

    VABILO K VPISU

    Drage učenke in učenci, spoštovani starši!
    Obveščamo vas, da bo vpis v izobraževalna programa na Srednji šoli za gostinstvo in turizem, Ulica talcev 3, Novo mesto, letos potekal po naslednjem

    v SREDO, 18. 6. 2014, za program gastronomija in turizem za poklic gastronomsko-turistični tehnik, in sicer

    1. skupina od 7.30 do 9.00 – vpis bodočih dijakov s priimki A–L,
    2. skupina od 9.00 do 10.30 – vpis bodočih dijakov s priimki M–Š,
    3. skupina od 10.30 do 12.00 – vpis bodočih dijakov s priimki V–Ž;

    in v ČETRTEK, 19. 6. 2014, od 9.00 do 14.30 za program gastronomske in hotelske storitve za poklic gastronom-hotelir.
    V četrtek bodo bodoči dijaki imeli tudi merjenje delovnih oblek, ki bo potekalo v šolski čitalnici 10.00–14.00.

    Veseli smo, da ste za vpis izbrali našo šolo. Prepričani smo, da se boste pri nas dobro počutili!

    ZAKLJUČNA EKSKURZIJA ZA DIJAKE DIJAŠKEGA DOMA

    Dijaški in študentski dom - Sre, 05/28/2014 - 19:29


    V torek, 28.5.2014 smo se dijaki dijaškega doma, skupaj z vzgojiteljicami Urško, Pavlo in Anito odpravili proti Primorski.

    pomoc

    SREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM 1 - Pon, 05/26/2014 - 07:29

    POMOČ POPLAVLJENIM V SRBIJI IN BOSNI

    Srednja šola za gostinstvo in turizem in Fakulteta za informacijske študije skupaj z Območnim združenjem Rdečega križa Novo mesto organizirata zbiranje pomoči za poplavljene v Srbiji in Bosni in Hercegovini.

    Zbiranje poteka od ponedeljka 26. 5., do srede 28. 5. 2014.

     

    Pomoč zbiramo v sejni sobi FIŠ-a.

     

    BROŠURA

    Projekt mobilnosti

    SREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM 1 - Pet, 05/23/2014 - 12:51

    PROJEKT MOBILNOSTI LEONARDO DA VINCI

    PRAKTIČNO USPOSABLJANJE NA POLJSKEM - FILM

     

     

    PRIPRAVE – POKLICNA MATURA - 4. C, 4. D, 5. A, 5. B

    4. C: PRIPRAVE
     
     
    PONEDELJEK, 26.05.2013

    Ura Predmet Učilnica Učitelj 3. VKG RA1 D. Francekovič 4. VKG RA1 D. Francekovič 5. MAT/ANG MA1/PL2 M. Vrečer/Z. Cujnik 6. MAT/ANG MA1/PL2 M. Vrečer/Z. Cujnik 7. SLO MA1 G. Kastelic 8. SLO MA1 G. Kastelic

     
    SREDA, 28.05.2013

    Ura Predmet Učilnica Učitelj 1. PSK MA2 M. Kralj 2. PSK ZGO M. Kralj 3. VAR IR2 F. Absec 4. TR IR2 M. Hrastelj 5. TR IR2 M. Hrastelj 6. MAT/ANG MA1/P4 M. Vrečer/Z. Cujnik 7. MAT/ANG MA1/P4 M. Vrečer/Z. Cujnik

     
    PETEK, 30.05.2013

    Ura Predmet Učilnica Učitelj 1. VAR SJV F. Absec 2. VAR SJV F. Absec 3. PTR SJV M. Prus 4. PTR SJV M. Prus 5. VKG SJV D. Francekovič 6. VKG SJV D. Francekovič 7. VKG SJV D. Francekovič

     
    4. D: PRIPRAVE
     
     
    PONEDELJEK, 26.05.2013

    Ura Predmet Učilnica Učitelj 3. EAM ZGO M. Okleščen 4. EAM SL2 M. Okleščen 5. MAT/ANG MA2/PL2 P. Seničar/Z. Cujnik 6. ANG MA2/PL2 Z. Cujnik

     
    TOREK, 27.05.2013

    Ura Predmet Učilnica Učitelj 1. MAT SL2 P. Seničar 2. MAT SL2 P. Seničar 3. SLO P4 N. Vrčko 4. EDE P4 H. Fortuna 5. SLO MA1 N. Vrčko 6. SLO SJV N. Vrčko 7. VNV SJV M. Kos

     
    SREDA, 28.05.2013

    Ura Predmet Učilnica Učitelj 1. GVP IR2 A. Goršin 2. EDE IR2 H. Fortuna 3. VNV SJV M. Kos 4. VNV P2 M. Kos 5. MAT P2 P. Seničar 6. ANG P2 Z. Cujnik 7. ANG7MAT P2 Z. Cujnik/P. Seničar

     
    5. A: PRIPRAVE
     
    PONEDELJEK, 26.05.2013

    Ura Predmet Učilnica Učitelj 3. TR IR2 M. Hrastelj 4. TR IR2 M. Hrastelj 5. VKG IR2 D. Francekovič 6. VKG IR2 D. Francekovič

     
    TOREK, 27.05.2013

    Ura Predmet Učilnica Učitelj 4. MAT/ANG PL2/STR M. Vrečer/A. Divjak 5. MAT/ANG PL2/STR/ M. Vrečer/A. Divjak 6. SLO STR T. Mavsar 7. SLO STR T. Mavsar

     
    SREDA, 28.05.2013

    Ura Predmet Učilnica Učitelj 2. SLO SL2 T. Mavsar 3. VAR IR2 F. Absec 4. SLO SL2 T. Mavsar 5. MAT/ANG MA1/MA2 M. Vrečer/A. Divjak 6. TR IR2 M. Hrastelj 7. TR IR2 M. Hrastelj

     
    PETEK, 30.05.2013

    Ura Predmet Učilnica Učitelj 1. VAR SJV F. Absec 2. VAR SJV F. Absec 3. VKG BIF D. Francekovič 4. VKG BIF D. Francekovič

     
     
    5. B: PRIPRAVE
     
     
    PONEDELJEK, 26.05.2013

    Ura Predmet Učilnica Učitelj 3. TR IR2 M. Hrastelj 4. TR IR2 M. Hrastelj

     
    TOREK, 27.05.2013

    Ura Predmet Učilnica Učitelj 2. OVT STR B. Punčuh 3. OVT STR B. Punčuh 4. MAT/ANG STR M. Vrečer/A. Divjak 5. MAT/ANG STR M. Vrečer/A. Divjak 6. SLO STR T. Mavsar 7. SLO STR T. Mavsar

     
    SREDA, 28.05.2013

    Ura Predmet Učilnica Učitelj 1. OVT PL1 B. Punčuh 2. SLO SL2 T. Mavsar 3. ****     4. SLO SL2 T. Mavsar 5. MAT/ANG        MA1/MA2 M. Vrečer/A. Divjak 6. TR IR2 M. Hrastelj 7. TR IR2 M. Hrastelj

     
     

    Tags: splošna matura

    PRIPRAVE – SPLOŠNA MATURA - 4. A, 4. B

    4. A: PRIPRAVE
     
     
    PONEDELJEK, 26.05.2013

    Ura Predmet Učilnica Učitelj 3. BTH P3 J. G. Fabjan 4. BTH P3 J. G. Fabjan 5. ANG P3 S. Golob 6. MAT P3 P. Seničar 7. MAT P3 P. Seničar

     
    TOREK, 27.05.2013

    Ura Predmet Učilnica Učitelj 1. BTH P1 J. G. Fabjan 2. BTH P1 J. G. Fabjan 3. SLO P1 T. Mavsar 4. BTH P1 J. G. Fabjan 5. ANG P1 S. Golob 6. ZGO P1 M. Turk 7. ZGO P1 M. Turk

     
    SREDA, 28.05.2013

    Ura Predmet Učilnica Učitelj 1. *****     2. MAT P1 P. Seničar 3. NEM P1 N. K. Sovič 4. ZGO P1 M. Turk 5. ZGO P1 M. Turk 6. MAT P1 P. Seničar 7. SLO P1 T. Mavsar

     
    ČETRTEK, 29.05.2013

    Ura Predmet Učilnica Učitelj 1. ANG P1 S. Golob 2. MAT P1 P. Seničar 3. MAT P1 P. Seničar 4. BIO P1 U. Ogrinc 5. BIO P1 U. Ogrinc

     
    PETEK, 30.05.2013

    Ura Predmet Učilnica Učitelj 1. KEM/BIO P4/P1 V. Zupančič/U. Ogrinc 2. KEM/BIO P4/P1 V. Zupančič/U. Ogrinc 3. MAT P1 P. Seničar 4. BTH P1 J. G. Fabjan 5. BTH P1 J. G. Fabjan 6. NEM P1 N. K. Sovič 7. NEM P1 N. K. Sovič

     
    4. B: PRIPRAVE
     
     
    PONEDELJEK, 26.05.2013

    Ura Predmet Učilnica Učitelj 3. ANG SL1 R. Pirnar 4. ANG SL1 R. Pirnar 5. BTH P1 I. Kurajić 6. MAT P3 P. Seničar 7. MAT P3 P. Seničar

     
    TOREK, 27.05.2013

    Ura Predmet Učilnica Učitelj 1. ANG P3 R. Pirnar 2. SLO P3 G. Kastelic 3. SLO P3 G. Kastelic 4. ANG P3 R. Pirnar 5. ******     6. ZGO P1 M. Turk 7. ZGO P1 M. Turk

     
    SREDA, 28.05.2013

    Ura Predmet Učilnica Učitelj 1. BTH P3 I. Kurajić 2. MAT P1 P. Seničar 3. BTH P3 I. Kurajić 4. ZGO P1 M. Turk 5. ZGO P1 M. Turk 6. MAT P1 P. Seničar

     
    ČETRTEK, 29.05.2013

    Ura Predmet Učilnica Učitelj 1. ******     2. MAT P1 P. Seničar 3. MAT P1 P. Seničar 4. BIO P1 U. Ogrinc 5. BIO P1 U. Ogrinc 6. BTH P3 I. Kurajić

     
    PETEK, 30.05.2013

    Ura Predmet Učilnica Učitelj 1. KEM/BIO P4/P1 V. Zupančič/U. Ogrinc 2. KEM/BIO P4/P1 V. Zupančič/U. Ogrinc 3. MAT P1 P. Seničar 4. BTH P4 I. Kurajić 5. BTH P4 I. Kurajić 6. BTH P4 I. Kurajić 7. BTH P4 I. Kurajić

     
     
     

    STROKOVNA EKSKURZIJA ŠTUDENTOV VSŠ GOSTINSTVO IN TURIZEM TER NARAVOVARSTVO, ČATEŽ, BREŽICE 2014

    Višja šola - Pet, 05/16/2014 - 11:56

    V skladu z letnim programom Višje strokovne šole je bila za študente višje šole, programov Naravovarstvo in Gostinstvo in turizem, v četrtek 8. maja 2014 organizirana strokovna ekskurzija v Terme Čatež in Brežice. Vsebina ekskurzije je bila prilagojena  predavanjem in vajam  pri predmetih: Pravni predpisi, Zakonodaj in etika s področja narave, okolja in prostora ter Ekonomika turizma.

    kuhal_2014

    SREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM 1 - Sre, 05/14/2014 - 13:01

    Na področnem tekmovanju za ZLATO KUHALNICO zmagali dve ekipi. OŠ Ig in OŠ Krmelj

    Čestitamo!

     

    KLIK NA GALERIJO SLIK

    Udeležba pri sajenju enoletnic v parku Opće bolnice v Varaždinu

    Drugi četrtek v maju smo, na pobudo ge. Silve Pap, iz Opće bolnice Varaždin, Služba za produženo liječenje i palijativnu skrb Novi Marof, zasadili enoletnice na okrasne gredice v parku bolnišnice. Dogodka so se udeležile dijakinje iz centra Grm Novo mesto ter se pri tem zelo dobro odrezale.

    Namen zasaditve je bil predvsem pomoč pri ureditvi okolice v parku bolnišnice, ki obsega 13,7 ha in obkroža eno najstarejših bolnišnic na Hrvaškem. Park je za bolnišnico poglavitnega pomena, saj je sprehajališče, in obenem prostor za sprostitev, tako za bolnike kot tudi za meščane. Iz grmske šole so se dogodka udeležile dijakinje prvega letnika programa cvetličar Mateja Cvetkovič, Sara Šega, Tea Štefanič in Tina Štrumbelj pod mentorstvom Barbare Činkole. Sadike je prispevala bolnišnica sama, ekipa iz naše šole pa je po svoji zamisli zasadila in uredila štiri gredice različnih oblik in velikosti.
     
    Zasaditev gredic je bila za nas velik izziv, saj smo morali pokazati predvsem svoje praktično znanje in smisel za urejanje gredic, dijakinje pa so se izkazale tudi z delavnostjo in marljivostjo. Treba pa je tudi poudariti, da je bil tak način sodelovanja med grmsko šolo in drugo organizacijo za nas povsem nova izkušnja. Naši gostitelji so se izkazali s prijaznostjo in gostoljubnostjo, vsem zaposlenim in bolnikom pa smo s svojim delom vzbudili veliko zanimanja in navdušenja, še posebno ko so izvedeli, da prihajamo iz Slovenije.
     
    Vsi, ki smo se udeležili dogodka, smo se strinjali, da smo prispevali k lepši podobi okolice bolnišnice; prav ta nota sodelovanja in pomoči, ki smo jo pomagali uresničiti, pa je še toliko večja vrednota za nadaljnje sodelovanje ob kakšni drugi priložnosti.

       


    Barbara Činkole dejavnosti

    Na Grmu Novo mesto – centru biotehnike in turizma ponovno dokazali, da so dobra vinogradniška šola

    V času od 7. 4. do 11. 4. je v kraju Ath v Belgiji potekalo deveto evropsko prvenstvo iz vinogradništva in vinarstva (9th EUROPEA Wine Championship). Tudi tokrat so se naši dijaki zelo dobro odrezali. Tekmovanje je bilo sestavljeno iz različnih panog. Tekmovalci so morali pokazati svoje teoretične in tudi praktične veščine iz vinogradništva, kletarjenja, dela v enološkem laboratoriju, kakor tudi s področja pokušnje vin. Iz naše šole sta se tekmovanja udeležili dijakinja 3. C oddelka Kmetijsko-podjetniški tehnik Ingrid Kadivnik in študentka 1. letnika višje strokovne šole Denisa Širić pod mentorstvom Francija Absca. Tekmovanja se je udeležilo 60 tekmovalcev iz različnih evropskih držav (Francija, Italija, Nemčija, Avstrija, Španija…). Naši dekleti sta se uvrstili zelo visoko, saj je bila Ingrid v vinogradniških spretnostih odlična sedma, medtem  ko je bila Denisa tik za njo. To je tudi lep uspeh za našo šolo, saj so na tem tekmovanju sodelovale najbolj elitne vinogradniške šole iz vse Evrope. Treba je tudi poudariti, da je tekmovanje potekalo izključno v angleškem jeziku, kar je zahtevalo od tekmovalcev dodatno angažiranost.

    Iskrene čestitke obema!

    dejavnosti

    AKCIJA POMAGAJMO DVOŽIVKAM

    Dijaki 1.e smo se v petek, 7. 3. 2014, odpravili na pot do Hrasta pri Vinici. Odšli smo z namenom, da bi sodelovali pri prenašanju dvoživk čez cesto in s tem ohranili življenja mnogih živali. Akcijo 'Reševanje dvoživk pri Gornjem kalu' že nekaj let organizira območna enota Zavoda RS za varstvo narave Novo mesto. Namen akcije je preprečiti množičen pogin dvoživk in jim omogočiti varno pot do mrestišč.
    Dvoživke so zelo pomembne za biodiverziteto. Soudeležene so v prehranjevalni verigi v sladkih vodah. Prehranjujejo se z različnimi nevretenčarji, same pa so hrana mnogim drugim živalim. V zadnjih desetletjih število dvoživk naglo upada, ker človek uničuje, onesnažuje ali izsušuje njihova vodna bivališča. Ogrožene pa so tudi zaradi prometnih cest, ki prečkajo njihove spomladanske poti od prezimovališč do mrestišč.
    Ob cesti poleg kala je bila postavljena ograja, ki je onemogočala prehod dvoživk čez cesto. Za ograjo se je nabralo kar nekaj krastač, ki smo jih polovili v vedra in prenesli čez cesto. Nekatere samice so bile same, večina pa je na hrbtu že prenašala samce. Ko smo čez cesto prenesli vse krastače, smo odšli še do bližnjega izvira, kjer smo videli pupka.
    Bilo je zelo zanimivo, saj so nekateri prvič držali krastačo v rokah. Nikomur od nas ni bilo žal, da smo se udeležili te akcije, saj smo s tem pomagali dvoživkam, s tem pa tudi naravi.
     
    Sabina Resman, Anja Lukšič, 1.e

        

    dejavnosti

    DOGODKI

    Višja šola - Sre, 05/07/2014 - 12:03

    POVABILO NA 12. SLOVENSKO POSVETOVANJE O VARSTVU RASTLIN
    Društvo za varstvo rastlin Slovenije vabi na 12. slovensko posvetovanje o varstvu rastlin z mednarodno udeležbo, ki bo 3. in 4. marca 2015 na Ptuju. Za dodiplomske študente je udeležba ob pravočasni prijavi brezplačna, za ostale udeležence pa je obvezna kotizacija. Podrobnosti o prijavi ter o vsebini posveta pa so objavljene na njihovi spletni strani: http://www.dvrs.bf.uni-lj.si/

    kuhalnica_2014

    SREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM 1 - Pon, 05/05/2014 - 12:46
    PROGRAM TEKMOVANJA ZA ZLATO KUHALNICO,

    Novo mesto, 14. maj 2014

    Srednja šola za gostinstvo in turizem

    ( Ulica talcev 3 )

     

     

    09.00-09.30

    Prihod tekmovalcev in sprejem

    09.30-10.00

    Pozdravni nagovori

    Predstavitev ekip od 1-6, žrebanje in prevzem kuharske opreme

    10.00-10.15

    Ogled delovnih mest in razporeditev v kuhinji ekipe 1-6

    (po ogledu mentorji zapustijo kuhinjo)

    10.15-11.30

    Priprava delovnega mesta – 10 min

    Kuhanje – 60 min

    Čiščenje delovnega mesta – 10 min

    (za ekipe 1-6)

    11.30-12.10

    Ocenjevanje jedi ekip 1-6

    12.10-12.45

    Degustacija za ekipe 1-6

    12.45-13.00

    Ogled Hiše kulinarike, predstavitev izobraževalnih programov šole

    13.30

    Razglasitev rezultatov in podelitev priznanj v Hiši kulinarike 

      Tekmovanja bodo potekala na: KLIK GUMB VEČ  

    Strani