Nahajate se tukaj
Zbiralnik virov
Vabilo na 1. roditeljski sestanek
Spoštovani starši in dijaki!
Vabim vas, da se udeležite 1. roditeljskega sestanka, ki bo v nedeljo, 2. 9. 2018, ob 18.00 uri v veliki predavalnici.
Dnevni red:
1. Predstavitev dijaškega doma:
-vzgojno izobraževalno delo,
- urnik (bujenje, zajtrk,….),
- prehrana,
- vzgojne skupine.
2. Predstavitev pravilnika o življenju in dela dijakov v dijaškem domu.
3. Predstavitev vloge za subvencijo.
4. Stroški bivanja v dijaškem domu.
Vselitev dijakov v šolskem letu 2018/2019
Spoštovani starši in dijaki!
Obveščamo vas, da bo sprejem dijakov v dijaški dom potekal v nedeljo, 2. septembra 2018, od 17.00 - 18.00 ure.
Ob 18.00 uri bo 1. roditeljski sestanek za starše vseh letnikov na katerem bomo predstavili življenje in delo v dijaškem domu v šolskem letu 2018/2019.
V dijaškem domu dijakom nudimo posteljnino in odejo, vsak dijak pa mora s seboj imeti pribor za osebno higieno, zdravstveno kartico, brisače in sobne copate.
OBVESTILO - POČITNICE
Od 17. 7. 2018 do 15. 8. 2018 bo šola zaprta.
V primeru nujnih informacij pokličite na telefonsko številko tajništva Zavod Grm Novo mesto – center biotehnike in turizma,
07 3934700.
DELOVNI ČAS REFERATA
REFERAT VIŠJE ŠOLE BO ZAPRT V ČASU POLETNIH POČITNIC OD 12.7. DO VKLJUČNO 15.8. 2018.
POMOČ PRI PLAČILU OSKRBNINE - PROJEKT BOTRSTVO
Obveščamo vas, da bo projekt Botrstvo v šolskem letu 2018/19 nadaljeval s pomočjo pri plačilu domske oskrbnine.
VABILO K VPISU - PTI
Spoštovani dijaki in dijakinje!
Obveščamo Vas, da bo vpis v izobraževalni program gastronomija (PTI), za poklic gastronomski tehnik na Srednji šoli za gostinstvo in turizem, Ulica talcev 3, Novo mesto, potekal v PONEDELJEK, 2. 7. 2018 od 8.00 - 11. 30.
Lep pozdrav.
Prevzem spričeval in obvestil po popravnih izpitih
Dijaki, ki opravljate popravne izpite v junijskem roku, lahko spričevala ali obvestila prevzamete v tajništvu šole, in sicer v sredo, 4. 7. 2018, v četrtek, 5. 7. 2018 in v petek, 5. 7. 2018, od 8. do 12. ure oz. po 15. 8. 2018.
OBVESTILO - POLETNI PUD
Obveščamo vas, da se dijaški dom v nedeljo v času poletnega PUD-a odpre ob 20.00.
Dijaki, ki bodo v tem času bivali v dijaškem domu se vselijo v nedeljo med 20.00 in 21.00. Ob vselitvi morajo s seboj prinesti pravilno izpolnjeno in podpisano prijavnico ter izjavo staršev. Dokumente dijaki dobijo pri razrednikih, izjemoma lahko tudi pri vzgojiteljih vsaj 3 dni pred začetkom PUD-a. V kolikor potrebnih dokumentov ne bodo imeli s seboj, ne bodo sprejeti v dijaški dom.
Hvala za razumevanje.










